2023

<--  1 2 ...  --> 

FLORBOLA SACENSĪBAS NOVADĀ

 

FLORBOLA SACENSĪBAS NOVADĀ


      Liepupes skolas komandas piedalījās abos novada turnīros florbolā. 9.novembrī 8.-9.klašu komandas sacentās Limbažu sporta hallē. Meitenēm pieteicās 3, bet zēniem 6 komandas. Veiksmīgāk startēja meiteņu komanda, izcīnot SUDRABA medaļas. /L.PAVLOVSKA, E.BONDARĀNE, E.ALKSNE, D.MALOFEJA, K.SPRUDZĀNE, M.VIZULE, I.LEINCENA, E.STANKEVIČA/.

      Zēniem nepaveicās, kaut gan cīnījas pašaizliedzīgi. Pietrūka ātrums un spēļu uzbrukuma taktika, bet pieredze gūta, izspēlējot 5 spēles. /G.OZOLIŅŠ, D.LAGZDA, M.LIEPIŅŠ, M.KRASTIŅŠ-8.kl., A.SPRUDZĀNS, R.VIDIŅŠ, E.LIEPIŅŠ, M.KRASTIŅŠ - 6.klase, A.BLAŽEVIČS/.

      23.novembrī uz Vidrižu sporta halli devās 6.-7.klašu apvienotā zēnu-meiteņu komanda. Pieteicās 8 komandas, kuras sadalīja 2 apakšgrupās. Komandā spēlēja 2 zēni + 2 meitenes. Ja vārtus sargāja meitene, tad laukumā varēja spēlēt 3 zēni un 1 meitene. To arī mēs izmantojām, vārtus sargājot Laurai Brujai vai Elijai Bondarānei. Apakšgrupā zaudējām Lādezera un Ainažu komandām, bet uzvarot Vidrižu komandu. Finālā netikām, bet dalījām 5.-6.vietu. Apvienotā komandā spēlēja E.BONDARĀNE, E.STANKEVIČA, K.BEĻINSKA, L.BRUJA, A. GŪTMANE, E.LIEPIŅŠ, M.BLAŽEVIČS, R.VIDIŅŠ, M.BERGŠTEINS, E.STANKEVIČS, E.ISAJEVS.

Spēlēm līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... 

Lasīt vairāk...
Mācību ekskursija uz Namdara darbnīcu

 

 Mācību ekskursija uz Namdara darbnīcu

      16.novembrī Liepupes pamatskolas 4. – 9.klašu skolēni kopā ar klašu audzinātājām I.Janišu, J.Liepiņu, R.Rulbi un I.Broku devās mācību ekskursijā uz Namdara darbnīcu, kas atrodas Garkalnes novadā.

      Izzinošās un radošās nodarbības Latvijas koku un kokamatniecības iepazīšanā  izvērtās par īstu piedzīvojumu. Pēc iepazīšanās un instruktāžas visi devās uz darbnīcu, kur meistaru pavadībā varēja nomizot baļķi ar slīmestu, zāģēt koku ar divroci un ēvelēt koku. Bērni darbojās ar lielu atbildības sajūtu, un daži zēni demonstrēja ļoti labas iemaņas šajos darbos. Nākamais izaicinājums bija ar cērti veidot jeb grebt sili, jāpiebilst, ka gatavais izstrādājums aizceļoja uz Liepupi, jo bija nosacījums – ja izdosies visiem kopā pabeigt darbu, to drīkstēs ņemt līdzi. Skolēni varēja iemācīties dzīt tapu, spēlēt senās spēles.

      Nākamajā nodarbībā varēja uzzināt, cik atšķirīgi izskatās, skan, smaržo un kalpo dažādu sugu koki, varēja pasmaržot un aptaustīt koksnes paraugus, izmēģināt pūst bērza tāšu tauri, apskatīties, kāda ir abra un kadiķa svečturis un samērot savu apavu izmēru ar senajām vīzēm.

      Tālāk ceļš veda uz meža takām, kur izveidoti interesanti namiņi un dažādas atraktīvas šūpoles. Vislielāko sajūsmu, protams, izraisīja nobrauciens pa 85 metrus garu trošu ceļu pāri dīķim un vizināšanās ar plostu.

      Noslēgumā visi varēja cept līdzpaņemtās desiņas labiekārtotajā un romantiskajā Ugunskura namā un cienāties ar spēka tēju, iegādāties koka suvenīrus: svilpītes, dēlīšus, paplātes un svečturus. Daži vēl steidza šūpoties, pļaviņā uzspēlēt futbolu, spēlēt senās spēles, staigāt ar koka kājām, un, kad pienāca laiks doties mājup, likās, ka laiks paskrējis vēja spārniem.

      Milzīgs paldies Namdaru darbnīcas saimniekiem Laurai Batarevskai un Kasparam Arnim par šo iespēju!

 

Vairāk bildes skatīt šeit... 

 

Lasīt vairāk...
“Rudens kross 2023”

 

“Rudens kross 2023”

      10.Oktobrī noritēja ikgadējais Limbažu novada vispārizglītojošo skolu skolēnu sacensības “Rudens kross 2023”.

      Krosa sacensības šogad  tika aizvadītas Salacgrīvā. Zvejnieku parka apvidū. Kopā pulcējās 160 aktīvi skolēni, no 4.-12.klasei pārstāvot -  Salacgrīvas vidusskolu, Limbažu vidusskolu, Limbažu Valsts ģimnāziju, Umurgas pamatskolu, Viļķenes pamatskolu, Vidrižu pamatskolu, Liepupes pamatskolu un Lādezera pamatskolu.

      Mūsu skolu pārstāvēja 12 skrējēji no 4.-9.klasei - Egīls 4.klase., Annija, Laura. Markuss un Elvis-5.klase., Kristiana un Markuss - 6.klase., Edgars 7.klase., Markuss-8.klase., Leonora, Keita un Gabriels - 9.klase. Skolēni cīnījās pašaizliedzīgi, daži pirmo reizi. Pie medaļām netikām, bet ir gandarījums par paveikto.

      Jātrenējas un tad jau pavasarī Limbažos.

                                                                                       Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... 


Lasīt vairāk...
Bebrajs

 

   Aicinam 4. - 12. klašu jauniešus piedalīties pasaules lielākajā informātikas un loģiskās domāšanas izaicinājumā, kas dos lielisku iespēju pārbaudīt sevi un aizstāvēt arī savas skolas un klases godu!📌 Reģistrācija līdz 1. novembrim  visma.lv/bebrs
📌 Izaicinājums norisināsies no 6. līdz 26. novembrim
📌 Piedalīšanās ir bez maksas

Lasīt vairāk...
Sporta diena "Krimalniekos"

   Sporta diena "Krimalniekos"

       Saulainā 4.septembra rītā Liepupes pamatskolas kolektīvs devās uz kempingu „Krimalnieki” pie jūras, kur katru gadu tradicionāli notiek tūrisma un adaptācijas diena, pierodot pie skolas gaitām. Šī tradīcija skolai ir jau kopš 2005.gada. Arī šis gads, neskatoties uz to, ka „Krimalniekos” nomainījās īpašnieks, nebija izņēmums.

Paldies Džesikai Konstantei un Mairim un Ralfam Piņķiem, kuri atļāva sportiskās aktivitātes organizēt savā īpašumā! 

Sporta skolotāja Mārīte Sakārne bija sagatavojusi 8 stacijas, kur katrā stacijā bija jāveic interesanti uzdevumi, klases katra darbojās katrā stacijā 5 minūtes, un virzījās uz nākamo. Tā azartiskā gaisotnē tika veidots „cilvēciņš” no vingrošanas rīkiem, mests disku golfs, visas  klases sadotām rokām aplī izlīda cauri vingrošanas riņķim, vai ar milzu kurpēm pārnesa bumbiņas, pārcēla vingrošanas riņķus, tinās virvēs un veica citus atjautības, veiklības un fiziskos vingrinājumus. Jautrība bija liela! 

Arī mazie 5 un 6 gadus jaunie bērni iekļāvās kopējās sporta aktivitātēs, sportoja, būvēja smilšu pilis, veidoja smilšu tēlus pludmales smiltīs. 

Azartiskums un sportiskais gars bija jūtams virves vilkšanā, kur pati jaudīgākā izrādījās 8.klase! 

Paldies 9.klasei un Gaļinai Mačai- tiesnešiem! Mārītei Sakārnei- organizatoram! 

5.gadīgos „Taurenīšus” sporta aktivitātēs  pavadīja audzinātāja Marika Skuja, skolotāja palīgs Svetlana Aļebastrova un vecāki

6. gadīgās „Bitītes” sporta aktivitātēs  pavadīja audzinātājaLiene Gūtmane , skolotāja palīgs Linda Ciemiņa un vecāki. 

1. klasi- Agnija Bronka

2. klasi- Baiba Mantiņa

3. klasi- Edmunds Garancis

4.klasi- Inese Broka

5.klasi- Arta Rubeze

6.klasi- Jautrīte Marina Liepiņa

7.klasi Rita Gulbe

8.klasi Ira Janiša

9.klasi- Solveiga Boka. Paldies!

Paldies šoferītim Jurim Kalniņam, pavārītēm Jugitai, Ingai un Dacei par garšīgo „Soļanku”, kurai pie jūras bija brīvības un vēju garša, vecākiem par atbalstu, klātbūtni, kopā būšanu. Kopā sportojot, atpūšoties, pavadot laiku ar ģimeni, klases, skolas biedriem veidojas draudzīgas, uz sadarbību balstītas savstarpējās uzticēšanās un atbalsta attiecības. Saglabāsim tās līdz pavasarim! 

 

Vairāk bildes skatīt šeit... 

Lasīt vairāk...
Liepupes pamatskolas izglītojamo autobusa kustība 2023./2024.mācību gadam

Liepupes pamatskolas izglītojamo

autobusa kustība

2023./2024.mācību gadam

 

MARŠRUTI

 

Uz skolu

1.maršruts – 6.50– Gūtmaņi – Kannieki – Vecmuiža – Tūjas ķieģeļu fabrika – Kuģu piestātne – Dunte – Vārzas – Jaunkursīši – Birzgaiļi – skola

 

Mājās

1.maršruts – 15:30 – skola – Kušķi

2.maršruts – 15:50 – skola – Gūtmaņi – Kannieki – Vecmuiža – Tūjas ķieģeļu fabrika – Kuģu piestātne – Birzgaiļi – Dunte – Vārzas – Jaunkursīši

Lasīt vairāk...
9.klases izlaidums

Seit jāliek tekstu

Lasīt vairāk...
Mācības 29.maijā

Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29.maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām. 

 

Skolēniem mācības nenotiek!

 

Plānotie eksāmeni 9.klasei NOTIEK! 

 

Lasīt vairāk...
Pateicamies!

  

   

Lasīt vairāk...
OLIMPISKĀ DIENA LIEPUPES SKOLĀ “SOLI PA SOLIM SPORTIŅĀ”

 

OLIMPISKĀ DIENA LIEPUPES SKOLĀ “SOLI PA SOLIM SPORTIŅĀ”

 

21.aprīlī visā republikā notiek Olimpiskā diena. Arī mūsu skolās sporta zāle bija piepildīta ar pamatskolas un bērnudārza audzēkņiem, lai vienotos vingrojuma kompleksā, ko bijām apguvuši jau iepriekš sporta stundās. Vadītājas LEONORA, PAULA un MARTA no 8.klases priekšā vingrojot, iedrošināja visus dalībniekus aktīvi pievienoties. Arī lielais ekrāns vēl atsvaidzināja vingrojumus.

Tālāk, sporta skolotājas un 8.klases atbalsta grupas vadībā (Leonoras,  Paulas, Martas, Gabriela, Dāvja un Mika) tika veiktas dažādas stafetes. Šoreiz mērķis bija  – NEVIS UZVARĒT, BET PIEDALĪTIES!

Beidzoties stafetēm, skolēni saņēma sertifikātus un balviņas (sarūpēja OC Limbaži) un varēja nofotografēties zem olimpiskā karoga.

                                                                                   Sporta kolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... 

  

Lasīt vairāk...
<--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2024 (14)   
2023 (31)   
2022 (29)   
2021 (32)   
2020 (58)   
2019 (73)   
2018 (101)   
2017 (102)   
2016 (78)   
2015 (62)   
2014 (46)   
2013 (6)   
2012 (2)   
2011 (8)