"Turam īkšķus" uzvarētāji
27.02.2014

Noslēgusies akcija "Turam īkšķus" un noskaidroti skolu konkursa uzvarētāji

1.-4.klašu zīmējumu konkursā "Latvijas Olimpieši XXII Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs" mūsu skolas 2.klases skolēnu Emīla, Kārļa un Amandas zīmējumam specbalva - "Klases koks" no "AG-GI mondo", piens Rasēns no RPK un suvenīri no Domes.

No 10.-12.klašu fanu saukļiem Latvijas Olimpiešu atbalstam XXII Zoču ziemas Olimpiskajās spēlēs godpilno 1.vietu izcīnīja mūsu skolas 10. un 12.klašu skolēni kopā ar skolotāju Ritu Gulbi. Balvā - biļetes uz Dailes teātra izrādi, "Dinamo Rīga" kalendārs, suvenīri no LOK un Domes.

Anketu "Ko Tu zini par olimpiskajām spēlēm?" precīzākie aizpildītāji (max 15 punkti) bija liepupieši Liene Melnbārde (15 punkti), Pēteris Dārznieks (14 punkti), Edgars Kohans (13 punkti), Mārtiņš Neimanis (13 punkti).

Vēlam veiksmi un izdošanos arī turpmāk!