2014

Futbols Staicelē

Futbols Staicelē

Rīts 23.septembrī ausa samērā vēss, bet mūsu futbolisti – divas zēnu un meiteņu komandas sēdās autobusā un mēroja ceļu uz Staiceli.

Laukumi Staicelē, kā jau futbola centrā, perfekti. Atklāšanas parādē galvenais tiesnesis iepazīstināja ar spēļu laukumiem un spēļu ilgumu.C un B grupas zēniem pretī stājās divas komandas, kuru dalībnieki 4 reizes nedēļā sporta skolā trenējas.

C grupai zaudējums pret Staiceles vidusskolas un Limbažu sākumskolas komandām. Mūsu komandas vārtu guvējs abās spēlēs Kārlis Sīlītis, sadarbībā ar savas komandas biedriem. Atzinīgi vārtus sargāja Mareks Andreisons. Vēl komandā spēlēja R.Keišs, A.Andže, O.Rožlapa, D.Medvedevs, S.Turkovs un O. Gaigals.

B grupai arī zaudējumi pret Staiceles un Limbažu 3.vidusskolas jauniešiem. Saspēle laukumā nevedās kā gribētos. Kopvērtējumā iegūtas 3.vietas. Komandā spēlēja M.Grīnbergs, I.Janišs, J.Mantiņš, D.Turkovs, A.Krastiņš, A.Tekenbergs, P.Krastiņš.

Svarīgi, ka gūta pieredze cīņās pret spēcīgāku pretinieku. Kā atzina mani palīgi komandu sagatavošanā Daniels Gordimovs un Ritvars Dubults no 10.klases, jaunākajā komandā ir potenciāls un zēni, kuri klausa trenerus.

Meitenes (2001. - 2002.g.dzim.) spēlēja mini piču, t.i., laukums neliels, ierobežots ar bortiem. Arī vidusskolu grupā tikai 3 komandas. Pirmā spēle pret Staiceli sākās daudzsološi 3:0 mūsu labā, bet tad – kaut kāds lūzums – (pēc pretinieču rupjas spēles) rezultāts izlīdzinājās. Beigās 4:4. Bija jāatzīst Limbažu sākumskolas pārākums. Arī meitenēm 3.vieta. Komandā spēlēja B.Celmiņa, E.Martinsone, A.Gūtmane, L.Šņore, A.Šņore, M.Šņore un J.Ķuze.

Sporta skolotāja Mārīte

Bildes skatīt galerijā

Lasīt vairāk...
Sportlat Valmieras maratons 2014

Sportlat Valmieras maratons 2014

Jau otro gadu no skrējiena Tautas klasē ar medaļu mājās atgriežas 5.klases skolniece Samanta Elīna Andersone. Pagājušo gadu Samanta „Maximas” komandā startēja Rīgā 5km distancē. Prieks par veikto distanci. 

Šogad, 21.septembrī Samanta „Maximas” komandā startēja Valmierā 5,8 km distancē. Dalībnieku daudz. Samanta distanci veica 48min 9sek.

Lai veicas Samantai turpmāk!

Interviju ar Samantu pierakstīja skolotāja Mārīte 

Lasīt vairāk...
Bulgārija "Černo more 2014"

Bulgārija "Černo more 2014"

Pateicoties vecāku un sponsoru atbalstam, Limbažu un Salacgrīvas sporta skolas volejbolistes ar autobusu mēroja garo, interesanto ceļu uz Bulgārijas pilsētu Primorsko jau ceturto reizi, kur katru gadu risinās Starptautisks volejbola turnīrs. Saule un jūra priecēja meitenes pirms un pēc spēlēm - gaiss ap 35oC, ūdens ap 28oC.

Vecākajā grupā /1996.-1997.g.dzim./  5 komandas (Polija, Maskava, Latvija un divas komandas no Slovākijas). Cīņas spraigas, saistošas, skatāmas. Vecākajā grupā startēja mūsu skolas audzēkne Liāna Āboltiņa un bijusī audzēkne Ivita Šakele. Neizsakāms prieks par izcīnīto Zelta medaļu šajā grupā, atstājot tiesnešiem un rīkotājiem vislabāko iespaidu par Latviju un mazo sporta skolu, jo labākās uzbrucējas titulu un "Miss Turnīrs" arī ieguva mūsu sporta skolas audzēknes Anna Diāna Jansone un Alise Švarca.

Paldies par atbalstu skolai, Salacgrīvas novada domei, Kūdras purvam un visiem, kuri turēja īkšķus un juta līdzi!

Trenere Mārīte

 Bildes skatīt galerijā.

Lasīt vairāk...
Vasaras spēles volejbolā "Pure Chocolate"

 Vasaras spēles volejbolā "Pure Chocolate"

Sagatavošanās (treniņi Limbažos) un spēļu divi posmi Gulbenes novadā (1.posms Stāmerienā, 2.posms Lizumā) bija laba pieredze un rūdījums (spēles lietū, karstā saulē) mūsu 2001./2002.g. volejbolistēm Elvai Paulai Martinsonei, Beatrisei Sintijai Celmiņai un Unai Martai Ozoliņai (ceturtā dalībniece Laura Silvija Dubulte no Limbažiem). Pirmais posms nevedās labvēlīgi, satraukums, lietus, kopvērtējumā 7.vieta no 14 komandām. Pēc mēneša 2.posms. Tikt finālā bija meiteņu viskarstākā vēlēšanās. Veiksme un "volejbola enģelītis" bija ar mums. Izcīnīta 3.vieta no 13 komandām un ceļazīme uz finālu Rīgā 27.augustā Daugavas stadionā. Treneres un viņu meitenes cīnījās Bulgārijā Starptautiskā turnīrā volejbolā "Černo more 2014".

Pateicoties  Elvas un Lauras vecāku atbalstam, meitenes tika aizvestas un mobilizētas finālspēlēm. Pēc spraigām un dinamiskām spēlēm finālā izcīnīta 7.vieta republikā (no 10 komandām) vērtējama - LABI (kā skolas vērtējums).

Lai meitenēm veicas tālāk, jo septembra beigās jau sākas LVF "kausa izcīņa".

Trenere Mārīte

Bildes skatīt galerijā.

Lasīt vairāk...
Vieglatlētikas sacensības

Vieglatlētikas sacensības Limbažos 13.maijā

Rīts pienāca ļoti drēgns un vējains. Drosmīgie, kuri pieteicās uz vieglatlētikas sacensībām, arī devās,spītējot pavasara aukstumam.

Augstus un labus rezultātus sportisti uzrādīja savās disciplīnās katrā vecuma grupā. 

60m skrējiens
          J.Ķuze            16.vieta (rez. 10,6 sek.)

100m skrējiens
          E.Pavlovska     6.vieta (rez. 14,6 sek.) 
          P.Krastiņš       12.vieta (rez. 15,0 sek.)
          G.K.Ercika        6.vieta (rez. 15,7 sek.)
          M.R.Janvārs     7.vieta (rez. 12,6 sek.)

800m skrējiens
          A.Stankus       4.vieta (rez. 3:01,3min.)

Tāllēkšana
          M.R.Janvārs    3.vieta (rez. 5,36m)
          J.Mantiņš        5.vieta (rez. 4,88m)
          S.Jirgens        13.vieta (rez. 4,18m)
          G.K.Ercika       7.vieta (rez. 3,68m)
          P.Krastiņš       10.vieta (rez. 4,13m)
          A.Tekenbergs  11.vieta (rez. 4,10m)

Augstlēkšana
          L.Ķuzis            5.-6.vieta (rez. 1,60m)

Bumbiņas mešana
          J.Ķuze             4.vieta (rez. 32,53m)

Šķēpa mešana
          E.Pavlovska     1.vieta (rez. 23,15m)
          J.Mantiņš         5.vieta (rez. 29,74m)
          E.Vlasenko       7.vieta (rez. 28,82m)
          L.Ķuzis            4.vieta (rez. 38,59m)

Lodes grūšana
          L.Šņore            4.vieta (rez. 8,57m)
          E.Pavlovska      1.vieta (rez. 11,14m)
          L.Ķuzis             4.vieta (rez. 10,86m)
          J.Mantiņš         13.vieta (rez. 9,17m)

Viss ir labs, kas labi beidzas! Nākošgad jācenšas tās piecas 4.vietas pārvērst (uzlabojot rezultātu) par godalgotām vietām! Paldies dalībniekiem par izturību un direktorei A.Rubezei, kura klātienē izbaudīja dienas dzestrumu un sportistu atbildību par startiem, lepnumu par savu skolu!

Sporta skolotāja Mārīte

Lasīt vairāk...
1.maija ielu stafešu skrējiens Salacgrīvā

1.maija ielu stafešu skrējiens Salacgrīvā

1. maija rītā, spītējot sliktajam laikam, Salacgrīvā notika stafešu skrējiens skolām, iestādēm un biedrībām, ar mērķi popularizēt skriešanu, veicināt veselīgu dzīvesveidu un noskaidrot ātrākos. Pulcēšanās bija Bocmaņa laukumā, kur tika dots starts. Mazākajiem, 1.-3. klašu grupai, kopējais distances garums - 600m, pārējām grupām 1500m. Lai skrējēji netraucētu automāšīnu satiksmei un otrādi, divas reizes tika slēgta satiksme pār Salacas tiltu. Paldies policistiem, ka to veiksmīgi noorganizēja.

No mūsu skolas piedalījās visas klašu komandas (izņemot 3. klasi, kur pietrūka meiteņu un 9. klasi, kur divas meitenes startēja pie 10. klases), kopskaitā 62 dalībnieku. Rīts sākās drūms - smidzināja lietus, kas vēlāk pārgāja, stiprākā līšanā, visas dienas garumā. Tas jau mūsējos nenobiedēja, bet visi, visi bija gatavi startēt. Rezervistu nebija, tāpēc atbildība par komandu bija ikvienam - gan pirmklasniekam, gan absolventam - divpadsmitajiem. Par šo atbildības sajūtu ikvienā, esmu gandarīta un pateicīga katram dalībniekam un palīgiem - 1.klases audzinātājai Ivetai Špūlei, klašu skolniecēm Samantai Magonei, Alisei Vikmanei un Ritai Krūmiņai, kura iemūžinaja mūsu „dzīvi” Salacgrīvā.

1.klases komanda izcīnīja sudraba medaļas. Komandā startēja M.Trezune, L.Lavrenova, I.Rudzīte, T.Kalniņa, M.Kaļmins, E.H.Mulla, N.Priede, G.Kozlovskis. 2.klase saņēma piemiņas nozīmītes (startēja kopā ar trešām klasēm). Komandā skrēja: B.Āboltiņa, P.Kola, A.Medvedeva, D.Ozoliņa, A.Nipers, M.Magone, E.K.Zvejnieks, A.Šņore. 4.klases komanda saņēma piemiņas karodziņus. Komandu pārstāvēja Z.Bondare, K.Gūtmane, A.Ozoliņa, K.Bērziņš, A.Kalniņš, M.Bondars (3.klase). 5.klases komanda izcīnīja bronzas medaļas. Tās saņēma J.Ķuze, Š.Pudova, A.Šņore, R.M.Keišs, D.Medvedevs, A.Andže. 6.klases komanda, kurā startēja A.Gūtmane, E.P.Martinsone, U.M.Ozoliņa, M.Andreisons, M.Krasovskis, O.Rožlapa, saņēma piemiņas balvas- pildspalvas. 7.klases skrējēji izcīnīja bronzas medaļas. Ar tām lepojās A.Dāboliņa, L.M.Ercika, G.Priede, P.Krastiņš, A.Tekenbergs, S.Jirgens. 8.klase kā pateicību saņēma pildspalvas. Klases komandu pārstāvēja E.Pavlovska, G.K.Ercika, A.Stankuss, D.Caucis, A.Krastiņš, J.Mantiņš. Lielā konkurencē, 10.klases komanda izcīnīja sudraba medaļas. Komandas godu aizstāvēja A.Krūmiņa, L.Mauliņa, S.Trektere, U.Ozols, R.M.Keišs, M.R.Janvārs. Mazliet līdz godalgotai vietai pietrūka divpadsmitajiem. Taču - galvenais piedalīties, tā domāja komanda: S.I.Trankale. K.Sisina, A.Ozoliņa, M.Neimanis, E.Kohans, L.Ķuzis, saņemot balvā pildspalvas.

Pasākumu ar savu klātbūtni un rūpēm par mazākajiem skrējējiem (turot lietussargu virs bērnu galvām), atbalstīja novada domes priekšsēdētājs D.Straubergs. Viņš, ar cieņu pret katru godalgoto, paspieda roku un uzkāra kaklā medaļu.

Bērni no sacensībām atgriezās pozitīvu emociju pārņemti un nebeidza vien dalīties ar iespaidiem par pavadīto dienu.

Paldies sacensību organizētājiem - Salacgrīvas novada domes sporta un atpūtas kompleksam „Zvejnieku parks” un Salacgrīvas vidusskolai.

Sporta skolotāja Mārīte

Lasīt vairāk...
2013./2014.gada sezonu 2000.g.dzim. volejbolistes Gulbenē noslēdz ar 7.vietu republikā

2013./2014.gada sezonu 2000.g.dzim. volejbolistes Gulbenē noslēdz ar 7.vietu republikā

5.-6.aprīlī Gulbenē risinājās finālsacensības 2000.g.dzim. un jaunākām meitenēm par 6.-10.vietu. Vērā ņemami pretinieki. Pirmā diena veiksmīga – uzvaras ar 2:0 pret Cēsu BJSS un Viesītes komandām.

Otrā dienā pirmā spēle pret Gulbeni. Jau pārspēlēs Cēsīs zaudējām (nevajadzīgi!). Arī šoreiz – zaudējums ar 1:2. Pietrūka psiholoģiskā, emocionālā noturība, ticība sev. Iegūtā 7.vieta republikā arī nav peļami. Viss vēl priekšā!

Trenere Mārīte Sakārne

 

1.rindā no kreisās: B.S.Celmiņa, K.Sausiņa, E.P.Martinsone, G.Priede.
2.rindā no kreisās: L.Kiverjaka, U.M.Ozoliņa, L.Krūmiņa, S.Kalīte, L.S.Dubulte, D.Lūse.
Treneres I.Mežgaile un M.Sakārne

Bildes skatīt galerijā.

Lasīt vairāk...
Liepupes jaunieši „Lāses kausa” finālsacensībās

Liepupes jaunieši „Lāses kausa” finālsacensībās

„Lāses kauss” ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad notiek trīspadsmito reizi. Finālā piedalījās 118 komandas ar 1298 dalībniekiem no 88 skolām. Mēs – starp tām. Šīs sacensības ir īsti svētki Skonto hallē, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek uz 16 laukumiem, dalībniekiem ir iespēja pierādīt sevi dažādās atrakcijās, viktorīnās un citās aktivitātēs: fotografēties ar Lāsēnu, parakstīties un atstāt plaukstas nospiedumu uz lielas planšetes. Šogad „Lāses kausu” pagodināja arī Valsts prezidents A.Bērziņš.

Mūsu jaunieši – Pēteris, Edgars Kohans, Edgars Kalniņš, Lauris, Mārcis un Uģis – bija grupā ar četrām komandām. Pirmā spēle – satraukums, stress – zaudējums Rīgas 1.ģimnāzijai. Pret Gulbenes NV ģimnāziju spēle ritēja līdzīgi, bet mūsu puiši spēja mobilizēties un nospēlēt galotni - uzvara 13:11. Trešā spēle pret Ozolnieku vidusskolu. Atkal līdzīgi, bet galotne izdevās labāk pretiniekam 9:14. Pusfināls nebija mums labvēlīgs, kaut puiši ielika visu gudrību un prasmi. Zaudējām gan Tilžas vidusskolai, gan Rīgas 2.ģimnāzijai.

Beigu etapā mums pretī stājās Bulduru dārzkopības vidusskolas jaunieši. Cīņas atkal līdzīgas un spraigas. Laimīte novērsās no mums – ar 14:17 zaudējām. Tomēr 18.vieta no 29 komandām ir apmierinoša. Galvenais – būt TUR!

Sporta skolotāja Mārīte

 

Liepupes vidusskolas jaunieši „Lāses kausā 2014”
No kreisās: Mārcis Rolands Janvars, Uģis Ozols, Edgars Kohans, Pēteris Dārznieks, Edgars Kalniņš un Lauris Ķuzis.

Bildes skatīt galerijā.

Lasīt vairāk...
Liepupieši Stafetēs pārved kausus!

Liepupieši Stafetēs pārved kausus!

1.aprīlī (Joku dienā) mazo Liepupiešu 2.-3. un 4.-5.klašu komandas devās uz Limbažiem, lai sacenstos 5 stafetēs ar Limbažu ģimnāzijas komandām. Visu laiku – ik pēc stafetes – mainījās vietu sadalījums. Tomēr 4.-5.klašu komanda (2002.-2003.g. dzimušie) ļoti spēja sakoncentrēties izšķirošos brīžos. Psiholoģiski ļoti labvēlīgi komandu „apstrādāja” Elva Paula Martinsone – iedodot katram dalībniekam ticības un pārliecības dzirkstelīti. Un prieks liels par izcīnītu 1.vietu, tikai par punktu apsteidzot Limbažu ģimnāzijas 1.komandu. Komandā startēja Elva Paula Martinsone (2002.dz.g.), Jolanta Ķuze, Šellija Pudova, Zane Bondare, Madara Šņore, Otomārs Gaigals, Kalvis Bērziņš, Ralfs Keišs, Artūrs Andže un Deniss Medvedevs.

Arī 2.-3.klašu komanda cīnījās ar lielu atbildību un degsmi, bet mazliet pietrūka, lai izcīnītu 1.vietu. Arī 2.vieta godam izcīnīta. Komandā startēja Betija Āboltiņa, Patrīcija Kola, Dace Ozoliņa, Alisija Medvedeva, Amanda Sarkisjana, Mārtiņš Bondars, Matīss Vilde, Daniels Baumanis, Rinalds Martinsons un Jānis Gaigals.

Sporta skolotāja Mārīte

Bildes skatīt galerijā

Lasīt vairāk...
Volejbols

PATEICĪBA „LĀSES KAUSA 2014” KOMANDĀM

Pamatskolas meitenēm par izcīnīto 2.VIETU

Paula Gūtmane (kapteine)
Elva Paula Martinsone
Gita Priede
Elizabete Pavlovska
Una Marta Ozoliņa
Beatrise Sintija Celmiņa
Laura Ercika
Annija Dāboliņa

Vidusskolas jauniešiem par izcīnīto 1.VIETU un tiesībām startēt Republikas sacensībās 29.martā

Edgars Kohans (kapteinis)
Edgars Kalniņš
Pēteris Dārznieks
Lauris Ķuzis

Artūrs Āboltiņš (MSĢ)
Mārcis Rolands Janvars
Uģis Ozols

Lasīt vairāk...
Volejbols "Lāse 2014"

„Lāse 2014” volejbola sacensības Limbažos

Sākoties 2.semestrim 4.marts likās tāls, kad notiks atlases sacensības volejbolā Republikas „Lāse 2014” turnīram Skonto hallē, kur no apvienotā Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novada izvirza labākās (1.vietu ieguvējas) divās vecuma grupās gan zēnu, gan meiteņu komandas.
Pagājušogad vidusskolas jaunieši ar diviem punktiem zaudēja līderim. Sāpe un skumjas par neizdarīto.
Šogad pieeja treniņiem bija nopietnāka un mērķtiecīgāka. Tika uzrīkots draudzības mačs ar Aleksandra Pavlovska „Veixmes” komandu. Pieredzes stunda bija pamācoša – redzējām, pie kā vēl jāpiestrādā.
4.marts priecēja sešas jauniešu vidusskolas un četras meiteņu pamatskolas komandas. Meitenēm pirmā spēle pret Umurgas pamatskolas komandu. Uzvara nenāca viegli, bija jāpacīnās gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Vieglāk gāja pret Viļķenes meitenēm. Jau otra uzvara. Trešā spēle pret līderēm – Limbažu 3.vidusskolu. Zaudējām, bet ne bez cīņas. Meitenes malači!
Sudraba medaļas un kausu izcīnīja Paula Gūtmane (kapteine), Elva Paula Martinsone, Gita Priede, Elizabete Pavlovska, Una Marta Ozoliņa, Beatrise Sintija Celmiņa, Laura Ercika un Annija Dāboliņa.
Jauniešiem gāja viss „kā pēc grāmatas” – uzbrukums, aizsardzība pret Limbažu 3.vidusskolas 10.klasi. Otrā spēle pret pagājušā gada līderiem. Noskaņojums labs un emocijas pozitīvas. Sākums – punkts punktā. Lūzumu panācām ar ātrāku spēli. Un pelnīta un lolota uzvara. Pārsteigumu sagādāja Alojas komanda. Nospēlējām neizšķirti. Puiši kautrējās spēcīgi gremdēt, jo pretinieku komandā spēlēja meitene. Labas spēles un uzvaras arī pret Limbažu novada ģimnāziju un Profesionālo vidusskolu. Tātad ilgi gaidītā un cerētā uzvara – zelta medaļās, kauss un ceļazīme 29.martā uz Rīgu „Lāse 2014”.
Uzvaru kaldināja Edgars Kohans (kapteinis), Edgars Kalniņš, Pēteris Dārznieks, Lauris Ķuzis, Artūrs Āboltiņš (MSĢ), Mārcis Rolands Janvars un Uģis Ozols.

Turēsim īkšķus, lai veicas!

Sporta skolotāja Mārīte

Bildes skatīt galerijā.

Lasīt vairāk...
"Turam īkšķus" uzvarētāji

Noslēgusies akcija "Turam īkšķus" un noskaidroti skolu konkursa uzvarētāji

1.-4.klašu zīmējumu konkursā "Latvijas Olimpieši XXII Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs" mūsu skolas 2.klases skolēnu Emīla, Kārļa un Amandas zīmējumam specbalva - "Klases koks" no "AG-GI mondo", piens Rasēns no RPK un suvenīri no Domes.

 

No 10.-12.klašu fanu saukļiem Latvijas Olimpiešu atbalstam XXII Zoču ziemas Olimpiskajās spēlēs godpilno 1.vietu izcīnīja mūsu skolas 10. un 12.klašu skolēni kopā ar skolotāju Ritu Gulbi. Balvā - biļetes uz Dailes teātra izrādi, "Dinamo Rīga" kalendārs, suvenīri no LOK un Domes. 

Anketu "Ko Tu zini par olimpiskajām spēlēm?" precīzākie aizpildītāji (max 15 punkti) bija liepupieši Liene Melnbārde (15 punkti), Pēteris Dārznieks (14 punkti), Edgars Kohans (13 punkti), Mārtiņš Neimanis (13 punkti).

Vēlam veiksmi un izdošanos arī turpmāk!

Lasīt vairāk...
Lepojamies!

Mūsu, Liepupes bērnu zīmējums rotā Latviešu olimpiskās bobsleja komandas durvis!
Tieši mūsu zīmējumu izvēlējušies sportisti!

 

"Latvijas bobslejistiem ļoti patika šis zīmējums!
Komandas vārda LIELS PALDIES!"

Žoržs Tikmers - LOK ģenerālsekretārs

 

 

Lasīt vairāk...Arhīvs
2022 (1)   
2014 (14)   
2013 (4)