Volejbols "Lāse 2014"
05.03.2014

„Lāse 2014” volejbola sacensības Limbažos

Sākoties 2.semestrim 4.marts likās tāls, kad notiks atlases sacensības volejbolā Republikas „Lāse 2014” turnīram Skonto hallē, kur no apvienotā Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novada izvirza labākās (1.vietu ieguvējas) divās vecuma grupās gan zēnu, gan meiteņu komandas.
Pagājušogad vidusskolas jaunieši ar diviem punktiem zaudēja līderim. Sāpe un skumjas par neizdarīto.
Šogad pieeja treniņiem bija nopietnāka un mērķtiecīgāka. Tika uzrīkots draudzības mačs ar Aleksandra Pavlovska „Veixmes” komandu. Pieredzes stunda bija pamācoša – redzējām, pie kā vēl jāpiestrādā.
4.marts priecēja sešas jauniešu vidusskolas un četras meiteņu pamatskolas komandas. Meitenēm pirmā spēle pret Umurgas pamatskolas komandu. Uzvara nenāca viegli, bija jāpacīnās gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Vieglāk gāja pret Viļķenes meitenēm. Jau otra uzvara. Trešā spēle pret līderēm – Limbažu 3.vidusskolu. Zaudējām, bet ne bez cīņas. Meitenes malači!
Sudraba medaļas un kausu izcīnīja Paula Gūtmane (kapteine), Elva Paula Martinsone, Gita Priede, Elizabete Pavlovska, Una Marta Ozoliņa, Beatrise Sintija Celmiņa, Laura Ercika un Annija Dāboliņa.
Jauniešiem gāja viss „kā pēc grāmatas” – uzbrukums, aizsardzība pret Limbažu 3.vidusskolas 10.klasi. Otrā spēle pret pagājušā gada līderiem. Noskaņojums labs un emocijas pozitīvas. Sākums – punkts punktā. Lūzumu panācām ar ātrāku spēli. Un pelnīta un lolota uzvara. Pārsteigumu sagādāja Alojas komanda. Nospēlējām neizšķirti. Puiši kautrējās spēcīgi gremdēt, jo pretinieku komandā spēlēja meitene. Labas spēles un uzvaras arī pret Limbažu novada ģimnāziju un Profesionālo vidusskolu. Tātad ilgi gaidītā un cerētā uzvara – zelta medaļās, kauss un ceļazīme 29.martā uz Rīgu „Lāse 2014”.
Uzvaru kaldināja Edgars Kohans (kapteinis), Edgars Kalniņš, Pēteris Dārznieks, Lauris Ķuzis, Artūrs Āboltiņš (MSĢ), Mārcis Rolands Janvars un Uģis Ozols.

Turēsim īkšķus, lai veicas!

Sporta skolotāja Mārīte

Bildes skatīt galerijā.