Mācību pārgājiens uz Liepupes pagasta bibliotēku
24.10.2016

20.oktobrī pirmsskolas 5-6gadīgie bērni nenobijās no aukstā vēja un draudzīgi devās mācību pārgājienā uz Liepupes pagasta bibliotēku, lai uzzinātu daudz ko jaunu. Pa ceļam tika izpētīta apkārtne, apskatīti koki un ceļa zīmes. Bērni priecājās, ka ieraudzīja skolas autobusa atpūtas vietu jeb garāžu.

Nonākot bibliotēkā, mūs sagaidīja mājas saimniece jeb bibliotekāre Sarmīte Zvīne. Izrādās, ka, gaidot mūs, interesantākās grāmatas bija „salekušas” uz galda, kuras tad drīkstējām izšķirstīt un apskatīt. Bibliotekāre mums pastāstīja par savu darbu, parādīja, kuri grāmatu plaukti ir pieaugušajiem un kuri bērniem, pateica, ka Liepupes bibliotēkā ir apmēram 8000 grāmatu.

Bibliotekāre bērnus iepazīstināja ar grāmatu „Lupatiņi”, kura ir arī „Bērnu žūrijā”. Mēs uzzinājām, ka var lasīt grāmatas un piedalīties konkursos, ka bērni un pieaugušie visā Latvijā sacenšas grāmatu lasīšanā. Kad grāmata bija izpētīta, visi kopīgi noskatījās animācijas multfilmu „Kā Lupatiņi mazgājās”.

Protams, neizpalika arī dāvanas  - bibliotēkas saimniece bija sagādājusi bērniem cienastiņu, un katrs saņēma dāvanā grāmatzīmi. Dodot dāvanu, bibliotekāre teica: „Es ceru, ka nāksiet paši uz bibliotēku un vedīsiet līdzi arī vecākus.”

Skolotāja Agnija Bronka

Vairāk bildes skatīt šeit ...