Krāsainā nedēļa sākumskolā
02.06.2015

Krāsainā nedēļa sākumskolā

Pirms pavasara brīvdienām sākumskolānoritēja krāsainā nedēļa. Katru dienu nolēmām kopīgi veikt interesantus uzdevumus kādā mācību priekšmetā, kā arī bērni pieskaņoja apģērbus attiecīgās dienas krāsai.

Pirmdiena, zilās krāsas diena, veltīta latviešu valodai. Par uzdevumiem (vārdu spēlēm, tautasdziesmu sakārtošanu, utt.) šajā dienā parūpējās skolotāja Agnija.

Dzeltenā otrdiena ar matemātiku un jautriem atjautības uzdevumiem bija skolotājas Ivetas pārziņā.

Trešdien kopā ar skolotāju Sandru skolēni sacentās dabas gudrības, atpazīstot kokus un veidojot draudzīgu zaķu figūras. Centāmies saģērbties pēc iespējas zaļāk.

Raibā cetrtdiena bija veltīta vizuālai mākslai, to vadīja skolotāja Baiba. Klašu komandas uz molberta attēloja krāsu apli.

Piektdien ģērbāmies savas mīļākās krāsas apģērbā un atkārtojām dažādas mācītās dziesmas kopā ar skolotāju Solveigu.

Apkopojot visās dienās paveikto, katra klase ieguva diplomu ar nomināciju. Šogad 1.klase saņēma drosmīgākās klases, otrā- aktīvākās, trešā- draudzīgākās klases nosaukumu. Pavisam interesantu apzīmējumu guva 4.klases kolektīvs – „Pavasara pārņemtie”! ?

Ikdienas mācību ritmā šāda nedēļa notiek jau otro gadu un veidojas par interesantu tradīciju, kas palīdz vieglāk pieslēgties mācību gada noslēguma posmam.

Sandra Zaķe

Bildes skatīt galerijā