Projekta „Ēdam atbildīgi!” darba plāns 2017./2018.m.g.

Projekta „Ēdam atbildīgi!” darba plāns 2017./2018.m.g.

Septembris

1.Ekopadomes 1.sēde, ekopadomes veidošana. Atbildīgā skolas koordinatore I.Janiša.

2.Projekta "Ēdam atbildīgi!" 1. sanāksme (23.augusts) Rīgas dabaszinību skolā.Atbildīgā skolas koordinatore I.Janiša.

3. Vides novērtējuma pētījums.Atbildīgie - ekopadomes locekļi.

4. Projekta "Ēdam atbildīgi" stenda izveide.Atbildīgais - ekopadome.

Oktobris

1. Ekopadomes 2.sēde - vides novērtējuma analīze un izvērtēšana.Atbildīgā skolas koordinatore I.Janiša.

2. Vides kodeksa izstrāde. Atbildīgais - ekopadome.

3. Skolēnu un viņu ģimenes anketēšana projekta "Ēdam atbildīgi!" ietvaros. Atbildīgais - ekopadome.

4. "Auzings" - putras diena skolā.Atbildīgais - ekopadome.

5. "Pārtikas diena - 16.oktobris" aktivitātes.Atbildīgais - ekopadome.

6. Iglītojoši informatīvā nodarbība - "Trauki pārtikas produktu kvalitatīvai uzglabāšanai". Atbildīgais - skolas daktere A.Līduma.

Novembris

1. Rīcības dienas 2017 - iepirkuma maisiņu izgatavošana. Atbildīgais - ekopadome.

2. Mārtiņtirgus skolā.Atbildīgais - ekopadome.

3. Projekta "Ēdam atbildīgi!" 2. seminārs Rīgā.Atbildīgā skolas koordinatore I.Janiša.

Decembris

1. Ziemassvētku našķu darbnīca "Saldumi bez e-vielām un konservantiem". Atbildīgais - mājturības skolotāja S.Vergina un ekopadome.

2. Pārtikas iepakojums, fasēšana, trauki uzglabāšanai. Atbildīgais - skolas daktere A.Līduma.

Janvāris

1. Atkārtots pētījums par atkritumu daudzumu skolas ēdnīcā un mājsaimniecībā. Atbildīgais - ekopadome.

2. Diena bez gaļas.Atbildīgais - ēdnīcas vadītāja J.Kohane un ekopadome.

3. Veselīga uztura meistarklase. Atbildīgais - ekopadome.

Februāris

1. Eko zināšanu olimpiāde "Ēdam atbildīgi!". Atbildīgais - ekopadome.

2. Nodarbība "Bioloģiskā saimniecība un eko produkti". Atbildīgais - bioloģiskās saimniecības vadītāji un ekopadome.

Marts

1.    Latviešu iemīļotie ēdieni - liepupiešu populārāko ēdienu recepšu grāmatas veidošana valodu mācību stundās. Atbildīgais - valodu priekšmetu skolotāji (latviešu, angļu un krievu valodās).

Aprīlis

1. Garšvielu darbnīcas. Atbildīgais - ekopadome.

2. "Garšīgie likumi" prezentācijas. Atbildīgais - ekopadome.

Maijs

1. Projekta "Ēdam atbildīgi!" kopsavilkums un noslēguma aktivitātes, konkursi. Atbildīgais - ekopadome.

2. Ābeļu stādīšana projekta "Ēdam atbildīgi!" ietvaros. Atbildīgais - ekopadome un skolas koordinatore I.Janiša.