Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Limbažu novads, Latvija LV-4023
liepupes.pamatskola@limbazunovads.lv
·  Erasmus+
·  Piekrastes vērotāji
·  Karjeras izglītība
·  eTwinning
·  Projekts "Ēdam atbildīgi"
·  Liepupes mazpulka projekti
·  Projekts "Jaunie vides līderi"
·  Projekts "Trenažieru zāles renesanse Liepupē"


<< Maijs 2022 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Karjeras stunda 12.03.2020„Digitālās prasmes nākotnes darbam 2019” 10.04.2019

     

      Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Microsoft Latvia un Latvijas IT klasteri izsludina konkursu Latvijas skolēniem „Digitālās prasmes nākotnes darbam 2019”.

      Konkursā tiek aicināti piedalīties Latvijas pamatskolu un vidusskolu skolēni vecumā no 12 līdz 19 gadiem, iesniedzot savus redzējumus par digitālajām nākotnes profesijām. Skolēniem tiek piedāvāti 10 dažādi iespējamie karjeras attīstības virzieni, no kuriem tiem jāizvēlas sev atbilstošākais un jāizstrādā īss profesijas apraksts, jāizveido un jāiesniedz digitālā formātā izstrādāts redzējums par šīs profesijas pienākumiem, nepieciešamajām īpašībām un prasmēm, kā arī ikdienas darbu (darbus var iesniegt uzfilmējot video, izveidojot infografiku, izstrādājot attēlu kolāžu, animāciju, mājas lapu vai izmantojot kādu citu no digitālajiem rīkiem). 

      Konkursa darbu iesniegšanas termiņš ir š.g. 15. maijs. Pieteikties var, aizpildot pieteikuma formu ej.uz/konkurss2019

      Sīkāku informāciju par konkursu jūs varat atrast mājaslapā www.eprasmes.lvKarjeras atbalsta projekta aktualitātes 01.02.2019

 

Karjeras atbalsta projekta aktualitātes

 

Kopš 2017.gada aprīļa Salacgrīvas novada skolas ir iesaistījušās ESF projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, kuru koordinē VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra). Salacgrīvas novadā projekta koordinatore ir izglītības speciāliste Antra Paegle, bet praktisko darbu veic pedagogs karjeras konsultants (PKK) Inta Cirša. Mācību gada sākumā, sadarbībā ar skolu direktoriem, top plāns mācību gadam, kuru norisi koordinē PKK.

Karjeras projekts piedāvā skolēniem gan apmeklēt iestādes, kurās var iepazīt dažādas profesijas un karjeras iespējas, gan arī aicināt uz izglītības iestādi viesus, jo projekts paredz arī finansējumu lektoriem. Līdz šim par projekta finansējuma līdzekļiem notikuši 30 dažādi pasākumi, ļaujot skolēniem iepazīt gan sevi, gan dažādas tehniskas un praktiskas profesijas. Skolēni ir apmeklējuši gan maiznīcas “Lielezers” un “Lāči”, iepazīstot maizes cepēja darbu, gan bitenieku un podnieku Arni Preisu, “Ādažu čipsu” ražotni, “Laimas” šokolādes muzeju, uzzinot par pārtikas tehnologa darbu, iepazinuši būvniecības profesijas kopā ar zinātnes centru “Mazā Brīnumzeme”, uzzinājuši par tehniskām profesijām ZINOO centrā, apmeklējuši izdevniecību “Zvaigzne”, jūrniecības koledžu “Novikontas”, mācījušies liet sveces, veidot frizūras, apguvuši alpīnisma iemaņas.

Tehnobusa apmeklējums deva iespēju praktiski iepazīt tehniskas profesijas darbībā, nodarbībās apgūti robotikas pamati. Skolēni tikušies gan ar dietologu, gan dizaineri, uzzinot par šīm mūsdienās svarīgajām profesijām.

Protams, katrā izglītības iestādē karjeras izglītības pasākumi tiek integrēti mācību procesā, notiek  tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem, izglītības iestādes absolventiem, notiek dažādu mācību iestāžu prezentācijas. Katra skola ir izveidojusi informatīvo stendu, kas veltīts karjeras izglītībai ar skolēniem noderīgu informāciju. Liepupē un Ainažos ir notikušas projektu nedēļas, kas veltītas karjeras izglītībai, Salacgrīvas vidusskolas skolēni šogad projektu nedēļu veltīs savu nākotnes profesiju izpētei. Pedagogs karjeras konsultants vada karjeras nodarbības gan Liepupē, gan Ainažos, gan Salacgrīvā.

PKK

Inta CiršaĒnu diena 2019 18.01.2019

Aicinām ēnot:

 

  • VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs ”  (kopumā 25 vakances);
  •  SIA “ZAAO” aicina izzināt atkritumu apsaimniekošanas nozares būtiskākās profesijas.

Pieteikties interesējošām ĒNU  DIENA 2019 vakancēm var caur portālu http://enudiena.lv/vakancesKarjeras izglītība 14.01.2019

 

 


Arhīvs
2020 (1)   
2019 (5)   
2018 (2)   
2017 (10)