Sporta nedēļa pirmsskolā
31.10.2014

Sporta nedēļa pirmsskolā

No 20. - 24. oktobrim pirmsskolā bija sporta nedēļa.

Mājas darbs - katrai grupai vajadzēja izdomāt nosaukumu un sagatavot atšķirības zīmes.

3-4 gadīgie bija savu komandu nosaukuši "Rūķi" un par to liecināja emblēmas pie krūtīm. 5-gadīgajiem komanda saucās "Saulītes" un atšķirības zīmes bija dzeltena cepure katram bērnam.  6-gadīgie sevi nosauca par "Stipro uguns komandu", atšķirības zīme - ap roku apsiets diedziņš.

Pirmdienas rīts sākās aktu zālē ar jautrajām stafetēm. Pirmie savā starpā sacentās "Rūķi". Vislabāk bērniem patika leļļu ratiņu ar lelli stumšana. Savā starpā sacentās 5-gadīgie un 6-gadīgie. Stafetēs uzvarēja 6-gadīgo "Stiprā uguns komanda".

Otrdiena bija veltīta orientēšanās sacensībām. Katra komanda saņēma plānu un pēc tā vajadzēja skolas teritorijā atrast četrus kontrolpunktus. Katrā kontrolpunktā atradās uzdevums, kas jāizpilda (piemēram, palēcieni uz labās kājas, pietupieni u.c.).

Trešdien visas komandas vingroja mūzikas pavadībā - aerobika.

Ceturtdien "Pienenītes" un "Stiprā uguns komanda" sacentās florbola spēlē. Vārtus guva Kalīna Š. (6-gad.), Viesturs (6-gad.), Valdis P. (5-gad.) un Alekss K. (6.gad.).

Piektdien katra komanda saņēma diplomus, konfektes un balonus  ar aicinājumu ar sporta aktivitātēm nodarboties arī ikdienā.

Sporta skolotāja Marika Skuja