Par mācību līdzekļu iegādi
31.07.2013

Par mācību līdzekļu iegādi

Saeima 9. jūlijā pieņēma Izglītības likuma grozījumus, kuri skaidri definē to, kas no mācību materiāliem ir jāpērk vecākam, un ko finansē pašvaldība.
      Vecāki iegādājas individuālos mācību līdzekļus: rakstāpiederumus, burtnīcas, klades, krāsas, zīmēšanas papīru, treniņtērpu, apģērbu, apavus, somu u.c.  Arī vielas un materiālus, kuri tiek izmantoti praktiskajai apmācībai un kurus patērē pats skolēns, tas saistās vairāk ar mājturību un pulciņiem, piemēram- (audums, no kura bērns šuj sev priekšautu, dzija, no kuras izglītojamais ada sev šalli,  produkti, no kuriem cep pankūkas utt).
      Pašvaldība finansē: mācību literatūras iegādi, uzskates līdzekļu iegādi, digitālo spēļu iegādi, mācību līdzekļu un resursu, izdales materiālu, tehniskā aprīkojuma u.c iegādi.
      No valsts budžeta finansējuma šobrīd atļauts iegādāties darba burtnīcas sociālajās zinībās un svešvalodās.
      Jaunums - pirmajā skolas dienā visi Liepupes vidusskolas skolēni saņems dāvanā Liepupes vidusskolas dienasgrāmatu!

3.-4. gadīgo bērnu grupas nodarbībām nepieciešamais:

• Zīmēšanas papīrs 2 mazie bloki, 1 lielais bloks
  • Akvareļu papīrs 2 mazie bloki
  • Abpusēji krāsains aplikāciju papīrs
  • Abpusēji krāsains kartons A-4
  • Plastilīns „Jovi” un „Centrum” firmas
  • Guaša krāsas, 3 dažādu lielumu otiņas
  • Akvareļu krāsas
  • PVA līme, līmes otiņa
  • Šķēres
  • Krāsainie zīmuļi
  • Krāsainais krītiņš