Vides mācību stundas "Cilvēks, vide, atkritumi"
30.11.2011

14. novembrī Liepupes vidusskolā notika vides mācību stundas "Cilvēks, vide, atkritumi". Informativās nodarbības notika pirmskolas 5 un 6 gadīgo bērnu grupai un 1. - 6. klases skolēniem. Vides mācību stundas "Cilvēks, vide, atkritumi" vadīja ZAAO vides izglītības speciāliste Ieva Veģere.

Pirmsskolas 5 un 6 gadīgie bērni tikās ar ZAAO Zaļo cilvēciņu, kurš stāstīja par atkritumu šķirošanu un ļāva līdzdarboties atkritumu šķirošanā.

Vispirms skolēni noskatījas ZAAO veidoto filmu par atkritumiem, par nepieciešamību ne tikai vākt atkritumus, bet arī tos šķirot.

Notika diskusijas par atkritumu ietekmi uz vidi un cilvēku veselību.

Skolēniem notika praktiskā nodarbība kā pareizi šķirot atkritumus. Izrādījās, ka tas nemaz nav viegli.

Mūsu, skola ir iesaistījusies ZAAO organizētajā šķiroto atkritumu (makulatūra, PET pudeles) vākšanas akcijā.
Arī TU vari piedalīties!

Skolotāja, Daiga Krūze