“Rudens kross 2023”

“Rudens kross 2023”

10.Oktobrī noritēja ikgadējais Limbažu novada vispārizglītojošo skolu skolēnu sacensības “Rudens kross 2023”.

Krosa sacensības šogad  tika aizvadītas Salacgrīvā. Zvejnieku parka apvidū. Kopā pulcējās 160 aktīvi skolēni, no 4.-12.klasei pārstāvot -  Salacgrīvas vidusskolu, Limbažu vidusskolu, Limbažu Valsts ģimnāziju, Umurgas pamatskolu, Viļķenes pamatskolu, Vidrižu pamatskolu, Liepupes pamatskolu un Lādezera pamatskolu.

Mūsu skolu pārstāvēja 12 skrējēji no 4.-9.klasei - Egīls 4.klase., Annija, Laura. Markuss un Elvis-5.klase., Kristiana un Markuss - 6.klase., Edgars 7.klase., Markuss-8.klase., Leonora, Keita un Gabriels - 9.klase. Skolēni cīnījās pašaizliedzīgi, daži pirmo reizi. Pie medaļām netikām, bet ir gandarījums par paveikto.

Jātrenējas un tad jau pavasarī Limbažos.

Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit...