NOVADA SKOLU PIRMĀS SACENSĪBAS FLORBOLĀ

NOVADA SKOLU PIRMĀS SACENSĪBAS FLORBOLĀ

15.novembrī Limbažu hallē 9 zēnu un 4 meiteņu komandas sacentās florbola spēlē. Meitenes izspēlēja savā starpā spēles. Pirmā spēle liepupietēm iekrita ar Vidrižu meitenēm, kuras kopvērtējumā izcīnīja zelta medaļas. Zaudējums niecīgs 2:3. Toties Viļķenes un Umurgas meitenes tika pieveiktas ar 1:0. Kopvērtējumā SUDRABS!

Komandā spēlēja: L.PAVLOVSKA ( kapteine), A. PŪLE ( vārtsargs), K.SPRUDZĀNE, S.BLAŽĒVIČA, K. GRAVA, E.KRASOVSKA, M.LIECE, D.MALOFEJA, E.ALKSNE, M.VIZULE.

Zēni tika sadalīti 2 apakšgrupās. Liepupiešu zēnus, apakšgrupu uzvaras pār Vidrižu un Umurgas komandām, izvirzīja finālā cīņai par 1.vietu, Pretī stājās Ainažu pamatskolas zēni-tikpat apņēmīgi cik liepupieši. Spriedze liela, tomēr nācās piekāpties. Bet lepoties varam ar abām mūsu skolas komandām!

SUDRABA MEDAĻAS izcīnīja: A.ĶĒBERIS (kapteinis), U.ALKSNIS (vārtsargs), A.ŠVAGRIS, R.VIĻUMSONS, A.ZANDERS, M.GŪTMANIS, G.OZOLIŅŠ, M.LIEPIŅŠ, M.KRASTIŅŠ, A. ISAJEVS

Komandām līdzi juta sporta skolotāja Mārīte