FLORBOLA SACENSĪBAS NOVADĀ

FLORBOLA SACENSĪBAS NOVADĀ

Liepupes skolas komandas piedalījās abos novada turnīros florbolā. 9.novembrī 8.-9.klašu komandas sacentās Limbažu sporta hallē. Meitenēm pieteicās 3, bet zēniem 6 komandas. Veiksmīgāk startēja meiteņu komanda, izcīnot SUDRABA medaļas. /L.PAVLOVSKA, E.BONDARĀNE, E.ALKSNE, D.MALOFEJA, K.SPRUDZĀNE, M.VIZULE, I.LEINCENA, E.STANKEVIČA/.

Zēniem nepaveicās, kaut gan cīnījas pašaizliedzīgi. Pietrūka ātrums un spēļu uzbrukuma taktika, bet pieredze gūta, izspēlējot 5 spēles. /G.OZOLIŅŠ, D.LAGZDA, M.LIEPIŅŠ, M.KRASTIŅŠ-8.kl., A.SPRUDZĀNS, R.VIDIŅŠ, E.LIEPIŅŠ, M.KRASTIŅŠ - 6.klase, A.BLAŽEVIČS/.

23.novembrī uz Vidrižu sporta halli devās 6.-7.klašu apvienotā zēnu-meiteņu komanda. Pieteicās 8 komandas, kuras sadalīja 2 apakšgrupās. Komandā spēlēja 2 zēni + 2 meitenes. Ja vārtus sargāja meitene, tad laukumā varēja spēlēt 3 zēni un 1 meitene. To arī mēs izmantojām, vārtus sargājot Laurai Brujai vai Elijai Bondarānei. Apakšgrupā zaudējām Lādezera un Ainažu komandām, bet uzvarot Vidrižu komandu. Finālā netikām, bet dalījām 5.-6.vietu. Apvienotā komandā spēlēja E.BONDARĀNE, E.STANKEVIČA, K.BEĻINSKA, L.BRUJA, A. GŪTMANE, E.LIEPIŅŠ, M.BLAŽEVIČS, R.VIDIŅŠ, M.BERGŠTEINS, E.STANKEVIČS, E.ISAJEVS.

Spēlēm līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit...