„PIENA SPĒKA” SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ
09.03.2020

„PIENA SPĒKA” SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ

5.martā Limbažu OC halle pulcēja volejbola spēles cienītājus – meitenes un zēnus pamatskolu grupā (2004.gadā dzim. un jaunākus).

Pamatskolu – meiteņu, 4.grupā,sacentās 4 komandas. Sīva cīņa mūsu meitenēm izvērtās starp Limbažu NĢ un Limbažu sākumskolas komandām. Zaudējums ģimnāzijai (0: 2), uzvara pār sākumskolu (2:1) un „sakārtota” spēle, un uzvara pār Limbažu 3.vidusskolas komandu (2: 0). Izcīnītas SUDRABA medaļas un balvas no Smiltenes sponsoriem.

Komandā spēlēja: BETIJA ĀBOLTIŅA, PATRCIJA KOLA, DACE OZOLIŅA, MARIJA LUĪZE TREZUNE, IEVA RUDZĪTE, LINDA LAVRENOVA, PAULA HANNETE SOKOLOVSKA, KATRĪNA ĶĒBERE un LEONORA PAVLOVSKA (pirmās atbildīgās sacensības).

Mūsu zēni uz savu iniciatīvu un vēlēšanos piedalīties (aktīvākie arī trenējās), pārvarot bailes, stresu - prata beigās parādīt, ko spēj. Zaudējumi pret Alojas Ausekļa vidusskolu un Limbažu NĢ (0: 2) un uzvara pār Limbažu 3.viduskolas komandu, ierindoja puišus 3.vietā - saņemot BRONZAS medaļas.

Komandā spēlēja: JĀNIS KRŪMIŅŠ, MATĪSS VILDE, EDVARDS PAVLOVSKIS, RINALDS MARTINSONS, VIKTORS TURKOVS, EMĪLS ZVEJNIEKS un ARTŪRS NIPERS.

Paldies komandām par savstarpējo atbalstu un tiksimies 26.martā Viļķenē.

Emocijās dalījās sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit..