Dabaszinību pulciņa paveiktais
20.10.2016

2015. gadā dabaszinību pulciņš piedalījās projektu konkursā, kurā saņēma 500 € dāvinājumu no AS "Latvijas valsts meži".
    Jūnijā pulciņa dalībnieki devās ekskursijā uz dabas parku Tērvetē, kur izpētīts tika Rūķu mežs, Pasaku mežs, uzkāpts skatu tornī, apgūtas zinības īpaši izveidotajā Zaļajā klasē, kur tika izstaigāta Meža draugu un nedraugu taka.
    Septembrī SIA "Kokaudzētavā Baltezers" par projekta naudu iegādājās 5 dažādu šķirņu hortenzijas (3 skarainās hortenzijas un 2 robainās hortenzijas). 26. septembrī dabaszinību pulciņa dalībnieki pie skolas stādīja hortenzijas. Mārim, Uģim un Arnim bija visgrūtākais darbs - rakt bedrītes. Pārējie skolēni, skolotāja un Sintijas vecāki sagatavoja zemi un stādīja krūmus. Visiem bija prieks par savu darbu.

Daiga Krūze, dabaszinību pulciņa vadītāja