Vidzemes novada mazpulku rudens Projektu forums
19.10.2016

Sestdien, 15. oktobrī Priekuļu tehnikumā notika Vidzemes novada mazpulku rudens Projektu forums. Tajā piedalījās arī Liepupes mazpulcēni ar saviem projektiem:Amēlija Gusakova, mazpulcēnu Trušmīļu skola 2016, Linda Lavrenova- Papriciņa, Paula Hannete Sokolovska- Facēlija, Haralds Krastiņš- Karaliskā palma un dzīvie akmeņi, Ieva Rudzīte- kartupeļu projekts, Arnis Krastiņš un Jānis Mantiņš-Trušmīļu skola.

Mazpulku dalībnieki ieradās tehnikumā no rīta. Pēc tējas baudīšanas iekārtoja tirdziņu un forums varēja sākties. Apsveikuma uzrunas teica un visus sveica Priekuļu tehnikuma direktors Imants Kupča kungs, Priekuļu pašvaldības domes pārstāvis Aivars Tīdemanis, mazpulku pr-ja Randa Medne. Liepupes mazpulka dalībnieks, 11. klases skolēns Arnis Krastiņš un viņa ģimene tika sumināti par augstiem sasniegumiem konkursā "Sējējs." Arnis ieguva prestižā konkursa veicināšanas naudas balvu- mazo bronzas statuju un diplomu, kā ar pavasarī kopā ar pārējiem konkursa dalībniekiem dosies ekskursijā uz Briseli, kuru dāvina Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule.

Foruma atklāšanā uzstājās Priekuļu tehnikuma vokāli instrumentālais ansamblis Oskara Gailīša vadībā, kā arī tautisko deju kolektīvs "Virpulis," kurā dejo arī Liepupes mazpulka dalībnieks, konkursa Sējējs nominants Jānis Mantiņš.Tirdziņā mazpulcēni pārdeva savus ražojumus. Pēc pusdienām mazpulcēni aizstāvēja savus projektus- stāstīja un rādīja, ko vasarā paveikuši, iepazinās ar Priekuļu tehnikumu. Ieva un Linda katra savā grupā ieguva 2.ās vietas, bet Jānim šoreiz 3. vieta savā grupā. Paldies Haralda un Arņa mammai Inesei Ābelei par atbalstu un projektu vērtēšanu.

Skatījās šovu Zili zaļi brīnumi, ko bija sarūpējusi Bērnu zinātnes centra "ZINOO" Cēsis darbiniece.

Savukārt mazpulku vadītājiem notika lekcija par pārtiku, tās atkritumiem, pārgājiens par Priekuļu pagastu, mīļbrītiņš ar dvēseles dziesminieci Dainu Rozenbergu, kā arī pārrunas par turpmāk veicamajiem darbiem un projektiem.

Šo pasākumu izloloja un organizēja Vidzemes novada mazpulku koordinatore, Liepupes mazpulka vadītāja Baiba Mantiņa sadarbībā ar Priekuļu tehnikumu, LLKC Cēsu un Limbažu nodaļām, LŠTAA, AREI Priekuļu centra darbinieci Baibu Ošmani, Mazpulku padomi un Rīgas klubiņu.

Vairāk bildes skatīt šeit ...