Volejbola meistarklase Liepupes vidusskolā
04.10.2016

28.septembris Liepupes skolā bija pozitīvi emocionāls 4.-12.klašu audzēkņiem kopā ar pludmales volejbola treneri Aigaru Birzuli un viņa audzēkni Latvijas čempioni pludmales volejbolā (pārī ar Alisi Leci) Martu Ozoliņu.Trīs meistarklases stundās (pa klašu grupām) skolēni uzzināja daudz interesantu faktu par volejbola pirmsākumiem, attīstību un problēmām. Interesantas bija praktiskās darbošanās - tendētas uz pludmales volejbola tehniku - piespēles, aizsardzība, serves.Treneri piestrādāja, pielaboja, pamācīja un arī uzslavēja.Marta teica, "Liepupes skolā bērni labi spēlē volejbolu, it īpaši meitenes" (salīdzinot ar Rīgas skolām). Stundas pagāja darbojoties tik ātri, ka treneris Aigars Birzulis (pēc skolēnu vēlēšanās) solīja atgriezties vēlreiz pavasarī, kad varēs izmantot āra labiekārtotos pludmales volejbola laukumus.

Liepupes sporta skolotāja Mārīte Sakārne

Bildes no pasākuma šeit ...