Sports vasarā
13.09.2016

2016.-17.g. sezona volejbolistēm (visas ir Limbažu un Salacgrīvas novadasporta skolas audzēknes) bija gana ražena un panākumiem bagāta. Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā mūsu U-16 meitenes (Elva Paula Martinsone, Beatrise Sintija Celmiņa, Una Marta Ozoliņa un Gita Priede) izcīnīja bronzas medaļas 16 komandu konkurencē. Vasara pagāja spraigi, cīnoties vasaras divos posmos ‘’Pure Chocolate” turnīrā 4:4 divas komandas izcīnīja tiesības uz finālu Rīgā, kur sacentās 10 labākās komandas no Vidzemes un Kurzemes. “Surikātu armija” izcīnīja 4. vietu (spēlēja Gita Priede) un “Knaģis un Co” - 8.vietā (spēlēja Elva Paula Martinsone, Beatrise Sintija Celmiņa).

No 15. līdz 25.jūlijam mūsu sporta skolas volejbolistes piedalījās Starptautiskā festivālā Ungārijā (Kapošvāros). B grupā izcīnīja sudraba medaļas (spēlēja Gita Priede), C grupā - 4.vietu (spēlēja Elva Paula Martinsone, Beatrise Sintija Celmiņa,Una Marta Ozoliņa un Kristiana Mauliņa),  D grupā – 8.vietu (no 12 komandām) – spēlēja Betija Āboltiņa.

Pateicoties vecāku, pašvaldību un sponsoru atbalstam, varam iepazīt pasauli un gūt pieredzi spēlēs. Tagad jāgatavojas jaunai sezonai