Kross Lāņos.
29.04.2016

Kross Lāņos.

26.aprīļa rīts sākās un turpinājās ar lietu. Saulīte krosa dienā neapmīļoja skrējējus. No Liepupes skolas uz Lāņiem devās 17 apņēmīgi skrējēji, pierādīt, ka nekādi laika apstākļi nespēj viņus nobiedēt.

Skrējēji sacentās grupās pēc dzimšanas gadiem.

Zelta medaļas izcīnīja:

Deniss Medvedevs (2002.dz.g.)

Amanda Krūmiņa (1997.dz.g.)

Sudraba medaļu izcīnīja:

Liāna Āboltiņa (1997.dz.g.)

Bronzas medaļas izcīnīja:

Ance Ozoliņa (2003.dz.g.)

Māris Krūzkops (2003.dz.g.)

Uģis Ozols (1997.dz.g.)

Apsveicam arī pārējos sacensību dalībniekus par drosmi un izturību: G.Kozlovski (8.v.), M.Bondaru (14.v.), E.Pavlovski (16.v.), Š.Pudovu (6.v.), A.Mauliņu (9.v.), A.Kalniņu (15.v.), A.Audzi (17.v.),  I.Baumani (7.v.), L.Erciku  (6.v.), I.Turkovu (17.v.), A.Stankus (4.v.), D.Turkovu (10.v.), S .Jirgenu (12.v.), S Trekteri (4.v.), H.Ozolu .

Vairāk bildes skatīt  šeit

Gatavojamies vieglatlēkikai.