Silto džemperu diena Liepupes pamatskolā – 12.februāris

Silto džemperu diena Liepupes pamatskolā – 12.februāris

12.februārī Liepupes pamatskolas skolēni, skolotāji un tehniskie darbinieki piedalījās akcijā „Silto džemperu diena 2019”. Skolas telpās tika samazināta gaisa temperatūra un skolēni vilka siltākus džemperus. Lai samazinātu enerģijas patēriņu , skolas ēdnīca piedāvāja pusdienas „Diena bez gaļas ēdieniem”. Ķīmijas un sociālo zinību stundās skolēni diskutēja par globālo sasilšanu, par pasākumiem atkritumu samazināšanā, veidoja plakātus, prezentēja savu guvumu klases un skolas biedriem. Skolēnu prezentācijas tika izvietotas skolas 1.stāva foajē, Liepupes pagasta pašvaldības ēkā un Liepupes pagasta bibliotēkā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību aktuālām norisēm cīņai pret globālo sasilšanu Latvijā un visā Pasaulē.

Visi skolēni guva zināšanas un izteica savus priekšlikumus, kā varētu novērst klimata izmaiņas un patērētu mazāk enerģijas.

Liepupes pamatskola 7.klases Ekopadomes priekšsēdētāja Betija Āboltiņa