12.oktobris – āra stundas Liepupes vidusskolā
30.10.2017

12.oktobris – āra stundas Liepupes vidusskolā

Liepupes vidusskolēnu fizikas un matemātikas mācības 12.oktobrī notika ārā.

12.klasei fizikas stundā bija eksperimentālais uzdevums brīvā dabā „Attēlu skaita noteikšana plakanos spoguļos” . Skolēniem tika izdalītas skolotājas Ritas Gulbes izveidotās darba lapas ar konkrētu darba uzdevumu. Skolēniem pašiem vajadzēja aprakstīt darba gaitu, rezultātus un izdarīt secinājumus.

Arī 7.klasei matemātikas stunda notika ārā. Skolotāja Rita Gulbe sagatavoja darba lapu „Apaļu priekšmetu diametra noteikšana ”, aprīkojot skolēnus ar darba piederumiem un norādot uzdevumu. Skolēni mērīja, pētīja, aprakstīja, sniedz rezultātus un veica secinājumus.

Mācības ārā skolēniem ļoti patika, stundas brīvā dabā, svaigs gaiss, neparasta vide un praktiskie situāciju uzdevumi. Paldies fizikas un matemātikas skolotājai Ritai Gulbei par jauko radošo izdomu un stundu vadīšanu, kuras realizē mācības no prasmēm uz kompetencēm.

Foto no  stundas skatīt šeit ...

I.Janiša

Liepupes vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā