Ekskursija uz Rīgas zooloģisko dārzu un Nacionālo bibliotēku

Ekskursija uz Rīgas zooloģisko dārzu un Nacionālo bibliotēku

18. maijā sākumskolas skolēni devās mācību ekskursijā uz Rīgu lai projekta "Karjeras izglītība" atbalstīti iepazītos gan ar bibliotēku, gan ar zooloģisko dārzu.

Pirmā nodarbība notika Rīgas zooloģiskajā dārzā. Tur zinošu gidu vadībā skolēni uzzināja interesantus faktus par dzīvniekiem. Ar lielu interesi visi klausījās saistošus stāstus no personiskās zoodārza darbinieku darba pieredzes. 2 stundas pagāja nemanot. Gan skolēni, gan skolotājas uzzināja daudz jauna par Rīgas zooloģisko dārzu.

Vēl mums bija iespēja apmeklēt Latvijas Nacionālo bibliotēku.  Gaismas pilī Latvijas Nacionālā bibliotēka atrodas kopš 2014. gada.  Tur ekskursijas vadītāji mūs iepazīstināja ar bibliotēku.  Bija iespēja iepazīties ar izstādi, kura veltīta LNB arhitektam G. Birkertam.  Bijām bibliotēkas  skatu laukumā un pasākumu telpā (korē). Redzējām Krišjāņa Barona Dainu skapi. Apskatījām Bērnu literatūras centra lasītu. Uzzinājām kā kļūt par Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītāju.

Skolotāja Daiga Krūze

Vairāk bildes no ekskursijas šeit...