LIEPUPES SKOLAS TURNĪRS VOLEJBOLĀ

LIEPUPES SKOLAS TURNĪRS VOLEJBOLĀ

25.martā pēc mācību stundām, sporta zāle pildījās ar volejbolistiem no 6.-9.klasei, viņu atbalstītājiem un līdzjutējiem. Sākās emocionālas un intriģējošas spēles starp klašu komandām. Bija jāliek lietā un vietā sporta stundās gūtās prasmes un iemaņas. Visu izšķīra kustība, prāts un cīņas griba uzvarēt. Nepārspēta palika 7.klases komanda (Betija, Patrīcija, Dace, Amanda, Artūrs, Emīls un Kevins), pārsteidza 8.klases zēnu cīņa un ”iešana uz uzvaru”- 2.vieta (Jānis K., Edvards, Viktors, Rinalds, Mārtiņš un Matīss). 3.vieta -9.klases komandai. Paldies viņiem, ka spēja pabūt gan konsultācijās, gan atsteigties uz turnīru (Kristiāna, Zane, Melānija, Ance, Krista, Kalvis un Māris). Mierinājuma balva, bet labas spēles rādot, 6.klases komandai (Marija Luīze, Ieva, Sintija, Linda, Katrīna, Taīda, Paula Hannete un Anna).

Paldies skolas direktorei par sarūpētajām salduma “somām” katrai komandai. Paldies “galdiņa” tiesnešiem Adriānam Šņorem un Emīlam Pīpkalējam.

Uz tikšanos atkal!

Sporta skolotāja Mārīte