Olimpiskā diena Liepupē un Limbažos.

Olimpiskā diena Liepupē un Limbažos.

Piektdien, 22.septembrī visā Latvijā notika Olimpiskā diena. Liepupes skolā rīta stunda iesākās ar direktores Artas Rubezes uzmundrinoši sportisku vēlējumu un visu skolēnu un skolotāju vingrošanas kompleksu sporta zālē. Šoreiz Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksam bija izraudzīta Gacho dziesma "Celies". 12.klases instruktori Gita, Sanija un Edgars demonstrēja un iedrošināja visus uz aktivitātēm. Pēc tam - 3.-9.klašu komandas un audzinātāji devas uz Limbažiem, piedalīties dažādās aktivitātēs ar devīzi "Sporto svaigā gaisā". Kad visi ar simboliskajām hantelēm bija kārtīgi pavingrojuši un iesildījušies, sākās klašu komandu stafetes ar dažādiem uzdevumiem. Hallē - piepūšamajās šķēršļu joslās, skeitparkā un stadionā - stafetes komandām. Liepupieši gandarīti par aktīvi pavadīto dienu, gūtām pozitīvām emocijām un apbalvojumiem. Pasākuma noslēgumā - kā jauka dāvana biedrības Green Extreme Team puišu triki ar velosipēdiem. 1.-4.klašu skolēni balvās saņēma Rasēnu.

Paldies skolotājām Ivetai Š., Ritai G., Jautrītei Marinai L., par skolēnu uzmundrināšanu, atbalstu sporta aktivitātēs.Paldies skolas saimniecītēm par sagaidīšanu ar siltām pusdienām.

Sporta skolotāja Mārīte

Olimpiskās dienas sporta spēļu rezultāti

Foto no sporta aktivitātēm šeit...