2013

Florbols

Draudzības turnīrs florbolā

3.decembrī mūsu skolā uz draudzības spēli ieradās Lēdurgas pamatskolas florbolisti (treneris Romāns Demidovs). Liepupes treneris Edgars Kalniņš (12.klase) savlaicīgi sadalījis spēlētājus maiņās un spēle varēja sākties. Trešajā minūtē vārtus atklāja Edgars Vlasenko, tad 13. minūtē mūsu vārtsargu Mārci Janvaru pārsteidza lēdurgietis Mārtiņš Saulītis, tūlīt sekoja E.Vlasenko gūtie vārti un arī lēdurgieša Reiņa Rutka gūtie vārti. 1.periods beidzās 2:2. Otrā periodā mūsējiem rezultatīvi bija Pēteris Krastiņš un Jānis Mantiņš, pretiniekiem Mārtiņš Saulītis. Trešajā periodā rezultatīvāki izrādījās ciemiņi 2:1, bet ceturtais periods un visa spēle beidzās neizšķirti 8:8. Spēle bija spraiga un interesanta. Zēni guva spēles pieredzi. Visu redzēja un pierakstīja sporta skolotāja Mārīte.

Bildes skatīt galerijā.

Lasīt vairāk...
Sporta diena

Liepupieši adaptējas un sporto Krimalnieku atpūtas bāzē.

Visa Liepupes vidusskolas saime 3.septembri pavadīja Krimalniekos, baudot jūras vēju un sauli. No lietus ne kripatas - tas emocionāli pozitīvi uzlādēja skolēnus, skolotājus un vecākus. Arī paši mazākie - "Rūķu mājas" ķipari varēja aktīvi darboties savu audzinātāju - M.Skujas, G.Āboltiņas, auklīšu un vecāku atbalstīti un mīļoti. Arī sagatavošanas klasītes aktīvi iesaistījās, kopā ar visu skolas saimi, pareiza pagasta vārda -LIEPUPES- izveidošanas un nešanas republikā. Ļoti interesanti bija katras klases smilšu veidojumi par tēmu - LIEPUPE. Pēc uzmundrinošiem ievadvārdiem no ārpusklases darba organizatores R.Gulbes un B.Mantiņas iesildošiem vingrojumiem, varēja sākties sportiskās aktivitātes. Visi varēja izbaudīt veiksmi un, varbūt, vilšanos - šautriņu mešanā, lidojošo šķīvīšu mešanā joslās, apavu mešanā mērķī, apļu mešanā mērķī, zābaku mešanā tālumā komandā, florbola bumbiņu mešanā pa iekārtu bumbu, virves vilkšanā, kā arī komandu spēlēs - tautas bumbā, volejbolā un futbolā. Lai nu kā ar rezultātiem, bet gandarījums par to, ka es te biju un piedalījos. Patiess un neviltots prieks bija 18 pirmklasnieku sejās, jo viņiem tas bija pirmo reizi un izdevās. Arī "lauku virtuve" - katli ar ļoti garšīgu soļanku "pieripoja" direktores A.Rubezes mašīnā. Visiem bija kolosāla apetīte! Paldies saimniecēm! Lai diena noritētu gludi - paldies klašu audzinātājiem kā tiesnešiem, vecākam - A.Dubultam - par personīgo futbola vārtu uzstādīšanu un spēļu tiesāšanu un tradicionāli - Skolēnu domei un 12.klasei par sacensību tiesāšanu. Un gadskārtējs paldies Krimalnieku īpašniekam - I.Konstantam par labvēlību un sadarbību ar mūsu skolu. Šoferītis J.Kalniņš skolēnus izveda pa mājām.

Sporta skolotāja - Mārīte Sakārne

Volejbols

Liepupes volejbolistes vasarā

13.augustā Gulbenē notika otrais posms TIO VOLEJĀ. Laika apstākļi bija saudzīgāki. Šajā posmā izšķīrās daudzu komandu liktenis - būt vai nebūt finālā. Lai gan abas komandas (PIENEŅPŪKAS - 8.VIETA, ĀTOMSKUDRAS - 6.VIETA) paslīdēja kādu vietu uz leju, tomēr kopvērtējumā (4.vieta Gulbenes kopvērtējumā) vecākā grupa - I.Šakele, A.Zirne, L.Āboltiņa un E.Lakmane 23.augustā dodas uz FINĀLU RĪGĀ Daugavas stadionā. Vēlēsim veiksmi un cīņas sparu visas dienas garumā!

Jaunākajā grupa - E.Pavlovska, E.P.Martinsone, G.Priede - 7.vieta Gulbenes spēļu kopvērtējumā.

Sveicam meitenes un vēlam turpināt neatlaidīgi trenēties, lai nākamais gads būtu veiksmīgāks!

Trenere Mārīte Sakārne

Volejbols

23.jūlijā Liepupes volejbolistes divās vecuma grupās startēja 1.posmā TIO volejā Lizumā (Gulbenes novads). "Dieviņš" šajā dienā nebija volejbolists, tāpēc pārbaudījumam un rūdījumam sūtīja lietu, pērkonu un mazliet saulīti. Drīz volejbola laukumi stadionā pārvērtās par dubļu zālienu. Cīņas sparu tas mūsu meitenēm nemazināja. Kopumā Lizumā 6 vecuma grupās startēja 111 komandas (Kuldīgā-79).

C2 grupa (Elizabete Pavlovska, Gita Priede un Elva Paula Martinsone) izcīnīja 7.vietu (spēlējot pirmo reizi tāda mēroga sacensībās) no 13 komandām.

B2 grupa (Ivita Šakele, Everita Lakmane, Anete Zirne un Liāna Āboltiņa) šoreiz kāpa uz goda pjedestāla, izcīnot 3.vietu no 11 komandām. Jānoskaņojas un jācīnās nākamajā posmā 13.augustā Gulbenē.

Lai labāki laikapstākļi un meitenēm veicas!