Projekts "Trenažieru zāles renesanse Liepupē"
29.03.2018

2018.gada 28.martā Salacgrīvas Kultūras namā notika projektu prezentācijas, kur mūsu skolas jaunieši no 9.klases Artūrs Andže, Artūrs Mauliņš, Eduards Pūle,Deniss Medvedevs un 12.klases Inguss Janišs prezentēja projektu "Trenažieru zāles renesanse Liepupē". Paldies jauniešiem un viņu vecākiem!

Šī projekta mērķis ir atjaunot un aprīkot trenažieru zāli. Veicamie uzdevumi ir:

1. Izremontēt lielāku skolas telpu (lielāka, plašāka) - brīvprātīgais darbs (skolēni, jaunieši, skolas saimnieki  - padomi būvniecības darbos, mākslinieki - skaistas telpas izveidošanai)

2. Salabot esošos trenažieru rīkus (jāiegādājas jaunas detaļas nomaiņai).

3. Ierīkot vizuāli skaistu zāli, uzstādīt trenažieru rīkus, sagatavot izglītojošu informāciju par spēka vingrinājumi atbilstoši katram trenažierim.

Pasākuma laikā piedalījās Salacgrīvas novada iedzīvotāji un uzņēmēji, arī no citiem Latvijas novadiem. Projekta summa ir 1215 eiro. Pasākuma laikā tika saziedoti 600 eiro.

Lūdzam visus pagasta iedzīvotājus atbalstīt projektu ar savu finansiālu atbalstu (arī mazumiņš ir daudz!) jauniešu projektu, visus, kam patīk sports, nodarbojas ar sportu un vēlas, lai mūsu pagastā būtu trenažieru zāle.

Laiks ir tikai 9 dienas no 29.03.2018.

Bankas rekvizīti:

Nodibinājums "Limbažu fonds"

Reģ.Nr. 40008148275

AS "SEB banka", konts LV94UNLA0050019626721

Maksājuma mērķis - Ziedotāju aplis ziedojums projektam "Trenažieru zāles renesanse Liepupē"

PALDIES VISIEM ZIEDOTĀJIEM PAR ATBALSTU!

Jauniešu prezentāciju "Trenažieru zāles renesanse Liepupē" skatīt šeit... (PowerPoint fails)

Bildes no pasākuma skatīt šeit...