“Jaunie vides līderi” komandas uzsāk projektu ZAAO Daibes poligonā
06.09.2017

“Jaunie vides līderi” komandas uzsāk projektu ZAAO Daibes poligonā

5.septembrī 2017.g. „Jaunie vides līderi” komandas no 11 Vidzemes skolām uzsāka projekta darbu. Diena sākās ar interesanto iepazīšanos un ar atraktīvām spēlēm komandas izvēlējās projektu tēmas. Mūsu komanda darbosies pie „Biogāzes iegūšanas un izmantošanas iespējas Latvijā” izpētes.  ZAAO darbinieki iepazīstināja visus dalībniekus ar Daibes poligonu, atkritumu šķirošanu un to pārstrādi. Bijām sadalīti trīs darba grupās. Pēc garšīgi paēstām pusdienām notika apmācības. Fantastiski jaunie cilvēki ierāva mūs jaukā piedzīvojumā. Normunds Mihailovs, Anete Bērziņa un Ieva Freimane iepazīstināja mūs ar pētījuma metodēm un sākām plānot sava projekta darba mērķi,  problēmas, uzdevumus un kādas pētnieciskās metodes būtu izmantojamas, kā veidot darba teoriju un noformēt to, kāda būtu praktiskā – pētnieciskā daļa un kāds būs mūsu projekta produkts – videofilma vai animācijas filma, galda spēles vai webquest.  Diena bija saulaina, brīnišķīga un ar jaunām zināšanām, prieka un sajūsmas pilni kopā ar Salacgrīvas vidusskolas komandu atgriezāmies mājās vēlu vakarā.

Nākamās mācības ir plānotas 28.septembrī Stalbes vidusskolā un visām komandām jāveic mājas darbs – jāizpēta un jāuzraksta projekta teorētiskā daļa – literatūras apskats.

Sagatavoja 12.klases skolnieks Inguss Mārtiņš Janišs

Bildes no pasākuma skatīt šeit...