Izlaidums 2020.13.06.
17.06.2020

Izlaidums 2020.13.06.

Liepupes pamatskolas dārzā, zem kuplajiem ozolu zariem, meklējot pavēni no saules stariem,  13. jūnijā notika 9.klases izlaidums. Ziedu kompozīciju ieskauts, tikko nopļautas zāles, ziedošu margrietiņu, vēlo ceriņu un košo peoniju smaržā  tērpies, skolas dārzs tika iekārtots absolventu un viņu vecāku svarīgajam brīdim. Šogad pamatskolu absolvēja 12 jaunieši, 10 braši puiši un 2 meitenes.

Triju izglītojamo vidējie vērtējumi bija krietni virs 8 ballēm, un komplektā ar dalību mācību priekšmetu olimpiādēs ar  labiem rezultātiem, piedalīšanos valsts konkursos un sporta sacensībās tie izglītojamajiem nodrošināja Salacgrīvas novada absolventu konkursa „Labākais absolvents”  naudas balvas 50 eur apjomā. Balvu „Labākais absolvents” saņēma Līga Enija Vikmane, Evita Lindenberga un Edvards Pavlovskis.

Starpnovadu olimpiādēs 2.  vietu latviešu valodā ieguva Līga Enija Vikmane un  matemātikā Jānis Krūmiņš, saņemot Goda rakstu un mākslinieka Oļega Auzera sudraba pūcītes.

Skolas atzinību par augstiem sasniegumiem mācībās bez trijiem nosauktajiem  „Labākais absolvents ” nominantiem saņēma vēl trīs centīgi un atbildīgi jaunieši Ilvars Dubults, Jānis Krūmiņš un Jānis Valters Gaigals, kuru vidējie vērtējumi bija augsti - virs 8 ballēm. Šogad 50% absolventu vidējais vērtējums bija virs 8 ballēm!

Ikvienam absolventam bija par ko pateikties, jo tikpat dažādas, kā ir krāsas mākslinieku paletē, tik dažādi un talantīgi ir mūsu jaunieši. Paldies vārdus saņēma visi - kurš par dalību sporta sacensībās un to organizēšanu, kurš par dīdžeja darbu skolas pasākumos, kurš par klavieru spēli un draudzīgumu, skolēnu domes vadīšanu, uzvarām dambretes sacensībās 9 gadu garumā, darbu ekopadomē.

Klases audzinātāja Mārīte Sakārne bija devītklasnieku stiprais balsts pēdējos 3 gadus. Paldies audzinātājām, kuras audzināja devītos no skolas gaitu sākuma: Inesei Eglītei, Agnijai Bronkai,  tikai uz īsu brīdi, pedagoģiskās prakses laiku ceturtajā klasē, šos bērnus audzināja Inga Jurka un Kristīne Baumane.  Paldies audzinātājām, īpaši   Mārītei,  par atbalstu jauniešiem, par vērtībām un atbildību, kas tika ieaudzinātas!

Paldies pedagogiem par zināšanām! Paldies vecākiem par atbalstu!

Paldies Salacgrīvas novada domes priekšsēdētāja vietniecei Evijai Keiselei par ceļa vārdiem absolventiem! Paldies Liepupes pārvaldes vadītājai Ilzei Ozoliņai par atbalstu un laba vēlējumiem!

Lai jauniešiem jauni sapņi, jaunas virsotnes, jauni mērķi! Lai izdodas!

Cieņā un pateicībā,

Liepupes pamatskolas  direktore Arta Rubeze

Foto no izlaiduma skatīt šeit...