FLORBOLS MAZO SKOLU GRUPĀ

FLORBOLS MAZO SKOLU GRUPĀ

5.novembrī Vidrižos sacentās 8.-9.klašu florbolisti. Startēja 7 zēnu un 5 meiteņu komandas. Spēles bija spraigas un interesantas. Mūsu florbolistus veiksme bija “pametusi”, kaut gan spēlēja pašaizliedzīgi ar labāko domu - uzvarēt. Viss vēl priekšā. Zēni apakšgrupā palika 3.vietā un tālāk spēles nebija.

Komandā spēlēja: E.K.Zvejnieks (vārtsargs), R.Martinsons, J.Krūmiņš, J.V.Gaigals, M.Vilde, E.Pavlovskis, D.F.Baumanis, V.Turkovs, A.Nipers.

Meitenes ieguva 4.vietu.

Komandā spēlēja: B.Āboltiņa( vārtsargs), D.Ozoliņa,M.L.Trezune, I.Rudzīte, L.Lavrenova, S.Malofeja, T.Kalniņa, P.H.Sokolovska.

12.novembrī atkal Vidriži. Un florbols.  Sacenšas 6.-7.klašu komandas. Atkal 7.zēnu un 5.meiteņu komandas. Meitenes spēlēja taktiski-ar labām piespēlēm, rezultatīviem metieniem un pašaizliedzīgu aisardzību. Rezultātā BRONZAS medaļas. Arī komandas jaunākā uzbrucēja Leonora Pavlovska guva lieliskus vārtus pēc Marijas Luīzes Trezunes piespēles. Patiess prieks par meitenēm.

Komandā spēlēja: P.H.Sokolovska (vārtsargs), M.L.Trezune, L.Pavlovska, I.Rudzīte, A.E.Gile, K.Grava, S.Blažēvica, K.Ķēbere, L.Lavrenova, L.

Zēniem šīs bija “iepazīšanās spēles” ar florbolu, jo startēja 6.un 4.klašu skolēni. Beigās jau tīri labi veicās, tikai šoreiz pie uzvarām netika.

Komandā spēlēja: U.Alksnis( vārtsargs), A.Švagris, M.Krastiņš, P.Pīpkalējs, R.Viļumsons, A.Zanders, P.P.Pūle, A.Zaļmežs.

Komandas uzmundrināja un atbalstīja sporta skolotāja Mārīte