“RUDENS KAUSS” U-13 MEITENĒM

“RUDENS KAUSS” U-13 MEITENĒM

24.un 25.novembrī Rīgas Volejbola Skolas 4 laukumos sacentās 18 komandas. Izloze jau bija notikusi. Limbažu - Salacgrīvas novadu sporta skolu pārstāvēja 2 komandas - 2007.g.dzimušas (trenere I.Sprancmane) un 2006.g.dzimušas (trenere M.Sakārne). Izloze mūsu komandām nebija veiksmīga, jo  RVS (N.D.) un RVS (N.L.) iekļuva 1.-3.vietai. Liepupes nodaļas meitenēm šīs bija pirmās oficiālās sacensības. Īstas ugunskristības. Zaudējot 4 spēles un uzvarot Cēsu SS (4: 0), meitenes ierindojās 15.vietā, parādot spēlēs īstu cīņas sparu, emocijas un pārdzīvojumus.

Komandā spēlēja - M.L.Trezune, S.Malofeja, I.Rudzīte, Anete Kalniņa, M.Kaurāte, L.Čakste, L.Lavrenova, T.Kalniņa, A.Gusakova, P.H.Sokolovska, L.Švagre, K.Ķēbere.

Apbalvošanā spēlētājas katra saņēma diplomu un komanda - lielu konfekšu kasti.

Gatavosimies cītīgi Ziemas un Pavasara kausiem.

Trenere M.Sakārne

Vairāk bildes skatīt šeit...