FLORBOLS VIDRIŽOS 8.-9.KLAŠU KOMANDĀM

FLORBOLS VIDRIŽOS 8.-9.KLAŠU KOMANDĀM

6.novembrī Vidrižu sporta hallē pulcējās 7 zēnu un 5 meiteņu komandas florbola spēlei. Liepupes skolas meitenes spēlēja 4 spēles. Dramatiskāka izvērtās pirmā spēle,  kad spēles pamatlaiks pret Viļķenes meitenēm beidzās 0:0. ”Bulīšos”meitenēm nodrebēja roka un zaudējums 0:1( iegūstot 1 punktu par zaudējumu). Pārējās spēlēs meitenes pārrunāja spēles taktiku, nolēma- cīņa līdz galam. Tas arī piepildījās, vinnējot Umurgas un Ozolmuižas meitenes ar 3:0, Pāles azartiskās meitenes ar 2:1.Ar 10 izcīnītiem punktiem meitenes nopelnīja Zelta medaļas un Kausu.

Komandā spēlēja K.Mauliņa, M.Šņore, M.Bērza, Z.Bondare (super vārtsargs!), A.Ozoliņa, K.Gūtmane un S.E.Andersone.

Zēni spēlēja A apakšgrupā, vinnējot Ozolmuižas zēnus 7:0, Vidrižus 4:0,bet zaudējot Umurgas puišiem, finālā jācīnās par 3.-4.vietu. Ilgā gaidīšana starp spēlēm puišus emocionāli „iemidzināja” un tikai 0:1 zaudējums mūsu zēnus ierindoja 4.vietā. Neskumsim, jo katrs spēlētājs „izlika” sevi visās spēlēs, lai uzvarētu.

Komandā spēlēja R.O.Gaigals, K.Bērziņš, M.Krūzkops, J.V.Gaigals, R.Martinsons, M.R.Bondars, E.Pavlovskis, I.Dubults, E.K.Zvejnieks, M.Vilde (vārtsargs).

Sporta skolotāja Mārīte