Akcija „Esi redzams!”
16.12.2016

Akcija „Esi redzams!”

Decembrī skolā norisinājās akcija „Esi redzams”

Klašu stundās skolēni gatavoja plakātus, kur pierādīja atstarotāju nepieciešamību. Skolēni pievērsa uzmanību detaļām, kur būtu jāpieliek atstarotāji, lai autovadītāji diennakts tumšajā laikā varētu laicīgi pamanīt gājējus.

Pirms izzinošo plakātu veidošanas tika pārrunāti ceļu satiksmes noteikumi, tika skatīti pamācoši video, tika vadītas aktīvas diskusijas. Skolēni pētīja, kuri atstarotāji ir labāki, kuri labāk pamanāmi.

Akcijas laikā skolēni un skolotāji paši gatavoja savu atstarotāju. Katrs varēja radīt savu dizainu, savu vienīgo un neatkārtojamo atstarotāju. Ekoskolas koordinatori novērtēja darbus un labāko darbu autori saņēma atzinības rakstu, bet klases, kuras piedalījās akcijā, saņēma pateicības rakstu par atbildīgu attieksmi pret savu un citu drošību.

Paldies skolēniem par to, ka viņi domā, kā radīt drošāku vidi sev apkārt, kā pasargāt sevi un citus.