Noslēgušās novada sacensības florbolā
05.12.2016

8.novembrī Limbažu sporta hallē norisinājās vidusskolu sacensības florbolā B grupai (8.-9.klase) meitenēm un zēniem. Dalība: 3 zēnu un 3 meiteņu komandas. Komandas līdzīgas un cīņas spraigas.  Mūsu zēniem nepaveicās pēcspēles metienos jeb "bullīšos" pret Limbažu Novada Ģimnāziju un līdzīgā spēlē ar 2:3 zaudēts pret Staiceles puišiem. Kopvērtējumā 3.vieta (Bronzas medaļas) Komandā spēlēja A. Mauliņš, A. Andže, R. Keišs, D. Medvedevs, U. Ķirsis, M.Andreisons, A.Šakels, O. Rožlapa, A.Kalniņš un O. Gaigals.

Meitenes cīnījās ļoti azartiski un emocionāli. Uzvara 1:0 pret Limbažu novada ģimnāziju, bet zaudējums 0:1 pret Staiceles komandu ievietoja mūsu meitenes 2.vietā (sudraba medaļas). Komandā spēlēja: E.P.Martinsone, B.S.Celmiņa, U.M.Ozoliņa, M. Bērza, K. Mauliņa, Z.Bondare, L. Šņore, A. Šņore, Š.Pudova un I.Baumane.

22.novembrī spēlēja C grupa (6.-7.klase) Šoreiz meitenēm - 3 komandas, zēniem - 6. Šajā grupā spēļu rezultāti lielāki (vai nu aizsardzība vāja, vai vārtsarga kļūdas) Liepupes komandas spēlēm sagatavoja, norādījumus deva, spēļu taktiku izskaidroja gan kapteinis O. Gaigals, gan "treneri" A. Andže un M.Anreisons.

Meitenes pārliecinoši vinnēja gan Limbažu Sākumskolas, gan Staiceles komandas un izcīnīja zelta medaļas. Komandā spēlēja: Z.Bondare, M.Šņore, K.Mauliņa, K.Gūtmane, A.Ozoliņa, D.Ozoliņa.

Zēniem, savā apakšgrupā bija jācīnās pret Limbažu 3. Vidusskolas un Limbažu Sākumskolas 1.komadu. Pārliecinoša uzvara pār Limbažu Sākumskolu, bet nepatīkams zaudējums pret Limbažu 3. Vidusskolas zēniem. Fināla cīņa par 3. Vietu pret Limbažu Sākumskolas 2.komandu. Arī šeit pārliecinoša uzvara un izcīnītas bronzas medaļas. Pateicoties O.Gaigala spēles meistarībai (vienīgais, kurš trenējas florbolu un spēlē arī pa republiku) un sadarbībai komandā tikām pie medaļām.

Vēl komandā spēlēja: K.Bērziņš, O.Gaigals, M.Krūzkops, A.Kalniņš, A. Nipers, I.Dubults, J.Krūmiņš, J.Gaigals, G. Kozlovskis.

Teicami tiesneša pienākumus abos posmos veica Gita Ercika (11.klase) un SK  "Veixmes" florbolists  Ainārs Bērziņš.

Rezultātus apkopoja sporta skolotāja Mārīte.