Latvijas dzimšanas dienas svinības pirmsskolā
17.11.2016

Vai tu zini, kas ir Latvija?
Tā ir zeme, mana dzimtene.
Vai tu zini, kas ir dzimtene?
Tā ir zeme, kur es piedzimu.
Vai tu zini, kā es piedzimu?
Tā kā puķuzirnis uzziedēju māmiņai,
tā kā puķuzirnis apvijos ap tētiņu.

/J.Peters/

Visu nedēļu pirmsskolas bērni runā par Latviju, par Latvijas simboliem un Latvijas dzimšanas dienu. Bērni zina, kas ir dzimšanas diena, zina, kas ir Latvijas dzimšanas diena. Protams, dzimšanas diena ir jāsvin, tā kā oficiālajā datumā visiem ir brīvdiena, mēs šos svētkus svinējām 17.novembrī.

Rūķu grupas skolotājas sadedza svecītes, sakārtoja telpu svētkiem un aicināja lielāko grupu bērnus, lai visi kopā pabūtu svinīgajā brīdi. Tika nodziedāta galvenā Latvijas dziesma – himna, liels prieks, ka gandrīz visi bērni zina himnas vārdus un varēja no sirds dziedāt līdzi. Mazie bija sagatavojuši apsveikumus Latvijai – skaitīja tautasdziesmas un dzejoļus, dziedāja dziesmas.

Svinīgā pasākuma noslēgumā savu uzruna teica mūsu prezidente jeb skolas direktore Arta Rubeze.

Dzimšanas dienā parasti ēd konfektes, direktore bija sarūpējusi saldumus arī mums. Paldies!

Pirmsskolas skolotāja Agnija

Vairāk bildes skatīt šeit ...