6.klase „Putrojas”
31.10.2016

10.oktobrī visā Latvijā svin Putras dienu, un tā kā oktobri var uzskatīt par putras mēnesi, 6.klases skolēni visu šo mēnesi aktīvi iesaistījās projektā.

Visiem šķiet, kas tur ko nezināt, kas ir putra, no kā to gatavo, bet, kad audzināšanas stundā noskatījāmies prezentāciju par graudaugiem, uzzinājām ļoti daudz jauna. Mūsdienas reti kuram mājā tiek audzēti graudi, līdz ar to skolēniem (arī skolotājaiJ) grūtības sagādāja noteikt, kuri graudaugi ir attēloti katrā no attēliem. Secinājām, ka rudenī būs jāiet pārgājienā pētīt, kā graudaugi izskatās dabā.

Pēc lekcijas noskatīšanās un diskusijām sekoja erudīcijas konkurss, kurā skolēni sadalījās pa grupām un demonstrēja savas zināšanas. Uzvarēja, protams, draudzība.

Veicot aptauju klasē, secinājām, ka mūsu klasē putru ēd 100% skolēnu, tas ir – visi. Mīļākās putras izrādījās - mannā putra un auzu pārslu putra. Priecēja fakts, ka daži skolēni paši prot sev uzvārīt putru.

Skolēniem bija arī mājas darbs – pagatavot savu mīļāko putru un iesūtīt foto. Iesūtītos foto variet apskatīt galerijā.

Skolēni saņēma jaukas dāvaniņas – ātri vārāmās putras paciņu un graudaugu batoniņu.

6.klases audzinātāja Agnija Bronka

Vairāk bildes skatīt šeit ...