Hokejs Dinamo Rīga – HK Soči
26.10.2016

Pateicoties Mazpulka labajiem darbiem vasarā un pārējo skolēnu labajiem darbiem rudenī, šo piektdien, 21.oktobrī, varējām apmeklēt hokeja spēli, kur mūsu Dinamo Rīgas komanda spēlēja pret hokeja klubu Soči.

Arēnā Rīga ieradāmies laicīgi, atradām savas vietas un nepacietīgi gaidījām spēles sākumu. Bērni bija padomājuši par savas komandas atbalstīšanu, daudziem bija fanu krekli, šalles, cepures, bet pilnīgi visiem līdzi bija līdzjušanas un atbalstīšanas prieks.

Bērniem bija iespēja redzēt pilnīgāko spēli – bija gan papildlaiks, gan „bullīši” jeb soda sitieni, tikai žēl, ka ne Latvijas komandas labā. Sajūsmināti, emociju pārpilni, bet mazliet ar rūgtumiņu sirdī par zaudējumu, devāmies mājā.

Paldies skolotājai Baibai Mantiņai par iespēju apmeklēt šo skaisto, emocijām pilno spēli.

Līdzjutēja Agnija Bronka