"Veiksmes", Liepupes pagasts, Limbažu novads, Latvija LV-4023

LATVIJAS ČEMPIONĀTS VOLEJBOLĀ U-16 MEITENĒM LIEPUPĒ 13.12.2021

LATVIJAS ČEMPIONĀTS VOLEJBOLĀ

U-16 MEITENĒM LIEPUPĒ

Pēc divu gadu spēļu pārtraukuma, meitenes tikās kā komanda, apvienota ar Limbažu 2006./2007.g.meitenēm. Emocijas bija ļoti pozitīvas un vēlme uzvarēt vēl lielāka, jo spēle mājās ar adresi „VEIXMES”!

Pirmā dienā pretī stājās Gulbenes meitenes ( ar kurām tikāmies Cēsu kausā un zaudējām). Pirmais sets ļoti nedrošs un saspringts, nespējām pa īstam atraisīties un zaudējām 24:26. Otro setu mūsu meiteņu agresīvās serves, veiksmīgie uzbrukumi un stabils bloks atļāva jau izvirzīties 18:13, kad pretinieču meitene guva traumu un nespēja turpināt spēli. Apjukums komandā ļāva mums pabeigt spēli ar uzvaru 3:1

Otrā diena – meitenes emocionāli tika sagatavotas sīvām cīņām pret divām RVS komandām. Pārsteidzoši labi uzsākām pirmo cīņu RVS 2 (N.Lūsis)- viss izdevās un punkti ripoja mūsu labā. Uzvara ar 3: 1. Pret otru RVS 6 (V.Korbuta) komandu atkal iesākām uz „pozitīvās nots”. Pirmais sets – atkal viss izdevās un vinnē. Otrā setā - piekliboja servju uzņemšana un savas serves - zaudēts sets. Priecē, ka meitenes spēj mobilizēties, ejot uz mērķi un spēl uzvarēta 3: 1.

Priecājās meitenes, līdzjutēji, vecāki un galvenais treneres - Mārīte un Inta

Komandā spēlēja: M.L.Trezune, I.Rudzīte, A.Rulle, L.Lavrenova, L.Pavlovska, K. Ķēbere, P.H.Sokolovska

Paldies tiesnešiem-L.S.Dubultei, B.Āboltiņai, P.Kolai.

VOLEJBOLA TURNĪRS "CĒSU KAUSS" 11.10.2021

VOLEJBOLA TURNĪRS "CĒSU KAUSS"

Pēc tik ilgas pauzes, pirmais oficiālais turnīrs Cēsīs. Jau emocionāli meitenes bija noilgojušās pēc spēlēm, emocijām, kopābūšanu.

Spēles bija ļoti līdzvērtīgas un bija jāpacīnās, lai tiktu pie bronzas medaļām.

Limbažu novada kopkomandā spēlēja LINDA LAVRENOVA, ALISE RULLE, IEVA RUDZĪTE un PAULA HANNETE SOKOLOVSKA.

Paldies meitenēm par spēles prieku, gūtām emocijām.

Jau nākamās spēles ir Latvijas volejbola čempionāts 16.un 17.oktobrī.

Lai veicas! Trenere Mārīte

Foto no turnīra  skatīt šeit...

Pateicība 12.03.2020

„PIENA SPĒKA” SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ 09.03.2020

„PIENA SPĒKA” SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ

5.martā Limbažu OC halle pulcēja volejbola spēles cienītājus – meitenes un zēnus pamatskolu grupā (2004.gadā dzim. un jaunākus).

Pamatskolu – meiteņu, 4.grupā,sacentās 4 komandas. Sīva cīņa mūsu meitenēm izvērtās starp Limbažu NĢ un Limbažu sākumskolas komandām. Zaudējums ģimnāzijai (0: 2), uzvara pār sākumskolu (2:1) un „sakārtota” spēle, un uzvara pār Limbažu 3.vidusskolas komandu (2: 0). Izcīnītas SUDRABA medaļas un balvas no Smiltenes sponsoriem.

Komandā spēlēja: BETIJA ĀBOLTIŅA, PATRCIJA KOLA, DACE OZOLIŅA, MARIJA LUĪZE TREZUNE, IEVA RUDZĪTE, LINDA LAVRENOVA, PAULA HANNETE SOKOLOVSKA, KATRĪNA ĶĒBERE un LEONORA PAVLOVSKA (pirmās atbildīgās sacensības).

Mūsu zēni uz savu iniciatīvu un vēlēšanos piedalīties (aktīvākie arī trenējās), pārvarot bailes, stresu - prata beigās parādīt, ko spēj. Zaudējumi pret Alojas Ausekļa vidusskolu un Limbažu NĢ (0: 2) un uzvara pār Limbažu 3.viduskolas komandu, ierindoja puišus 3.vietā - saņemot BRONZAS medaļas.

Komandā spēlēja: JĀNIS KRŪMIŅŠ, MATĪSS VILDE, EDVARDS PAVLOVSKIS, RINALDS MARTINSONS, VIKTORS TURKOVS, EMĪLS ZVEJNIEKS un ARTŪRS NIPERS.

Paldies komandām par savstarpējo atbalstu un tiksimies 26.martā Viļķenē.

Emocijās dalījās sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit..

Reģionālās sacensības TAUTAS BUMBĀ 05.03.2020

Reģionālās sacensības TAUTAS BUMBĀ

Mūsu 4.-5.klašu meiteņu komanda (izcīnot novadā 1.vietu) ieguva tiesības sacensties Vidzemes reģionā ar citu skolu komandām. Mūsu apakšgrupā ielozējās Siguldas ģimnāzija, Limbažu 3.viduskola un Cēsu ģimnāzija. Meitenes varonīgi cīnījās, bet spēku un auguma pārsvars bija pretiniecēm - Siguldai un Limbažiem. Toties pēdējā spēlē meitenes „atvērās”un pieveica Cēsu komandu, paliekot apakšgrupā 3.vietā un tālāk cīņas neturpināja.

Komandā cīnījās: LEONORA PAVLOVSKA, LINDA ŠVAGRE, KEITA BETIJA SPRUDZĀNE, KRISTIĀNA PAVĀRE, MARTA VIZULE, PAULA MERSEDESA BUŠMANE, DIĀNA MALOFEJA, ANNA NIKOLA SKUJA, ELZA ALKSNE.

Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

2021 (2)