2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Krāsu prieks Miķeļus pavadot

Rudens krāsas Liepupes sākumskolas skolēnus priecēja arī skolas telpās. Septembra sākumā dzejisku noskaņu radīja ziedu kompozīcijas. Krāšņas puķes savos dārzos bija sameklējuši gan 1. un 2.klases skolēni, gan trešklasnieki , gan 4.klases puiši. Otrās klases meitenes Una un Paula savus ziedu pušķus papildināja ar atbilstošām dzejas rindām, bet trešā klase, izstādi noformējot, veidoja burtus no āboliem. Lasīšanas pulciņā rudens krāšņumu meklējām dzejas rindās.

Sākumskolas skolēnu redzīgas acis un čaklās rokas  sarūpēja arī nākošo – dārzeņu izstādi. Te varēja redzēt gan kabaču auto un gurķa kuģi, gan ķirbju sieviņas un burkānu vīrus; visus darinājumus pat grūti nosaukt, tāpēc apskaties mājaslapas galerijā!

Ražas nedēļa noslēdzās ar Miķeļiem veltītu rotaļu stundu, ko vadīja skolotāja Inese Eglīte. Bērni atcerējās seno tradīciju, ka līdz Miķeļiem ražai jābūt novāktai, tātad īsti vietā bija kopīgā rotaļa „Laba mana podu māte”. Trešā klase ar rotaļu „Šādi tādi sanākuši” atgādināja, ka spēku dod rupjmaize, un mācīja to izdancot arī pārējiem.

Klašu komandas sacentās jautrās „ražas vākšanas” stafetēs. Nemaz tik viegli nebija ar karoti grozā ielikt ābolu, ar kāju aizdabūt uz pagrabu kartupeli vai Pelnrušķītei sašķirot pupiņas! Godam tikuši galā ar darbiņiem, priecīgi izsmējušies, pacienāti ar kārumu, sākumskolas bērni pavadīja Miķeļus, lai jau drīz uzsāktu gatavoties Mārtiņu sagaidīšanai.

Sandra Zaķe