2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Pateicības vakars

Pirms mācību gada noslēguma 30.maijā Liepupes vidusskolā jau astoto gadu notika tradicionālais „Pateicības vakars”.
Uz pasākumu tika aicināti 43 skolēni ar augstiem mācību sasniegumiem, kuriem vidējais sekmju vērtējums liecībā ir 7 balles un augstāk un nav zemāki vērtējumi par seši, kopā ar saviem vecākiem.
Pateicības raksti no skolas direktores A.Rubezes tika pasniegti skolēniem un Salacgrīvas novada izglītības speciāliste A.Paegle ar ziediem sveica viņu vecākus. Šajos svētkos lielu paldies teicām arī 8 ģimenēm, kur abi bērni uzrādīja ļoti labus rezultātus (Magones, Dubultu, Gaigalu, Pavlovsku, Gūtmaņu, Ozoliņu, Keišu un Ercikas ģimenēm)
Izcilus rezultātus gan mācībās, gan sportā parādīja 6.klases skolniece Elva Paula Martinsone, 9.klases skolniece Paula Gūtmane un 12.klases skolniece Sintija Ilona Trankale. Pateicības un ziedus no direktores A.Rubezes saņēma arī visi Liepupes vidusskolas gudrie un prasmīgie skolotāji, kas spēja sagatavot skolēnus nopietniem konkursiem un olimpiādēm.
Paldies Salacgrīvas novada mūzikas vidusskolas pedagogiem un viņu audzēkņiem par skaisto skanīgo muzicēšanu pasākumā un SIA „Kuivižu enkurs” īpašniekiem par gardo mielastu pēc svinīgā pasākuma.
Silts un vasarīgs sveiciens visiem Liepupes vidusskolas skolēniem un viņu vecākiem, visiem mūsu skolotājiem. Paldies par darbu! Uz tikšanos 1.septembrī!

Liepupes vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā
Ira Janiša