2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Florbola sacensības 5.-12.klasēm

Floorbols skolā

12.novembrī Floorbola turnīra spēle norisinājās starp 2 puišu komandām no 5-12.klases, bet bija interesenti no jaunāka loka, kuri parādija savas prasmes. Spēles sākums līdzīgs, un komandas apmainās ar bīstamiem uzbrukumiem uz abiem vārtiem. Līdz beidzot Mārča komanda atklāj rezultātu. Mareka komandas puikas netaisās padoties, un līdz trešdaļas beigām noris spraiga cīņa pa visu laukumu. Pēc beigu signāla abas komandas devās atpūtā ar 1:0.
Otrajā periodā aizvien lielāks pārsvars ir Mareka komandas pusē. Un lielais spiediens vainagojās ar panākumu un jau 2.trešdaļas sākumā Mareka komanda izmanto iespējas panākot 1:3 savā labā. Pēc trešdaļas sliktā iesākuma Mārča komanda ieslēdza apgriezienus un jau 2.perioda beigās rezultāts 4:3.
Bija jau skaidrs, ka 3.periods būs interesants. Abas komands cīnijās par katru laukuma metru, lai iegūtu sev drošāku rezultātu. Mārča komanda bija veiksmīgāka un spēja izmantot savas vārtu gūšanas iespējas panākot 6:3. No savas aizsardzības zonas Kalniņ' Edgars uzsāka savu apvešanas reidu un apspēlējot visu Mārča komandas četrinieku panāca rezultātu 6:4, kas jau bija mazliet tuvāk panākumam uz neizšķirtu rezultātu. Un veiksmīga darbība pie vārtiem vainagojās ar vēlvieniem gūtiem vārtiem. Bet viņi nespēja atlikušajās 40 sekundēs izraut neizšķirtu. Un beigu signāls liecināja par Mārča komandas uzvaru ar 6:5.
Mareka Andreisona (V) komandā spēlēja: Pēteris Dārznieks, Edgars Vlasenko, Artūrs Andže, Mārcis Magone, Rihards Keišs, Kristiāns Aļķis, Edgars Kalniņš.
Mārča Janvāra (V) komandā spēlēja: Mārtiņš Neimanis,Pēteris Krastiņš,Jānis Mantiņš,Edgars Kohans, Ralfs Keišs, Harijs Ozols, Oskars Rožlapa.

Labāko komandu vārtuguvēju apbalvoja ar sponsoru sarūpētu šokolādi.
Labākais MA komandā: Kristiāns Aļķis ar 2 vārtu guvumiem.
Labākais MJ komandā: Pēteris Krastiņš ar 3 vārtu guvumiem.

Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja organizatoram. Tiekamies, līdz nākamajai reizei ar tādu pašu skatītāju atbalstu!