2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Sporta diena 3.septembrī

Liepupieši adaptējas un sporto Krimalnieku atpūtas bāzē.

Visa Liepupes vidusskolas saime 3.septembri pavadīja Krimalniekos, baudot jūras vēju un sauli. No lietus ne kripatas - tas emocionāli pozitīvi uzlādēja skolēnus, skolotājus un vecākus. Arī paši mazākie - "Rūķu mājas" ķipari varēja aktīvi darboties savu audzinātāju - M.Skujas, G.Āboltiņas, auklīšu un vecāku atbalstīti un mīļoti. Arī sagatavošanas klasītes aktīvi iesaistījās, kopā ar visu skolas saimi, pareiza pagasta vārda -LIEPUPES- izveidošanas un nešanas republikā. Ļoti interesanti bija katras klases smilšu veidojumi par tēmu - LIEPUPE. Pēc uzmundrinošiem ievadvārdiem no ārpusklases darba organizatores R.Gulbes un B.Mantiņas iesildošiem vingrojumiem, varēja sākties sportiskās aktivitātes. Visi varēja izbaudīt veiksmi un, varbūt, vilšanos - šautriņu mešanā, lidojošo šķīvīšu mešanā joslās, apavu mešanā mērķī, apļu mešanā mērķī, zābaku mešanā tālumā komandā, florbola bumbiņu mešanā pa iekārtu bumbu, virves vilkšanā, kā arī komandu spēlēs - tautas bumbā, volejbolā un futbolā. Lai nu kā ar rezultātiem, bet gandarījums par to, ka es te biju un piedalījos. Patiess un neviltots prieks bija 18 pirmklasnieku sejās, jo viņiem tas bija pirmo reizi un izdevās. Arī "lauku virtuve" - katli ar ļoti garšīgu soļanku "pieripoja" direktores A.Rubezes mašīnā. Visiem bija kolosāla apetīte! Paldies saimniecēm! Lai diena noritētu gludi - paldies klašu audzinātājiem kā tiesnešiem, vecākam - A.Dubultam - par personīgo futbola vārtu uzstādīšanu un spēļu tiesāšanu un tradicionāli - Skolēnu domei un 12.klasei par sacensību tiesāšanu. Un gadskārtējs paldies Krimalnieku īpašniekam - I.Konstantam par labvēlību un sadarbību ar mūsu skolu. Šoferītis J.Kalniņš skolēnus izveda pa mājām.

Sporta skolotāja - Mārīte Sakārne