2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

1.maija ielu stafešu skrējiens Salacgrīvā

1. maija rītā, spītējot sliktajam laikam, Salacgrīvā notika stafešu skrējiens skolām, iestādēm un biedrībām, ar mērķi popularizēt skriešanu, veicināt veselīgu dzīvesveidu un noskaidrot ātrākos. Pulcēšanās bija Bocmaņa laukumā, kur tika dots starts. Mazākajiem, 1.-3. klašu grupai, kopējais distances garums - 600m, pārējām grupām 1500m. Lai skrējēji netraucētu automāšīnu satiksmei un otrādi, divas reizes tika slēgta satiksme pār Salacas tiltu. Paldies policistiem, ka to veiksmīgi noorganizēja.

No mūsu skolas piedalījās visas klašu komandas (izņemot 3. klasi, kur pietrūka meiteņu un 9. klasi, kur divas meitenes startēja pie 10. klases), kopskaitā 62 dalībnieku. Rīts sākās drūms - smidzināja lietus, kas vēlāk pārgāja, stiprākā līšanā, visas dienas garumā. Tas jau mūsējos nenobiedēja, bet visi, visi bija gatavi startēt. Rezervistu nebija, tāpēc atbildība par komandu bija ikvienam - gan pirmklasniekam, gan absolventam - divpadsmitajiem. Par šo atbildības sajūtu ikvienā, esmu gandarīta un pateicīga katram dalībniekam un palīgiem - 1.klases audzinātājai Ivetai Špūlei, klašu skolniecēm Samantai Magonei, Alisei Vikmanei un Ritai Krūmiņai, kura iemūžinaja mūsu „dzīvi” Salacgrīvā.

1.klases komanda izcīnīja sudraba medaļas. Komandā startēja M.Trezune, L.Lavrenova, I.Rudzīte, T.Kalniņa, M.Kaļmins, E.H.Mulla, N.Priede, G.Kozlovskis. 2.klase saņēma piemiņas nozīmītes (startēja kopā ar trešām klasēm). Komandā skrēja: B.Āboltiņa, P.Kola, A.Medvedeva, D.Ozoliņa, A.Nipers, M.Magone, E.K.Zvejnieks, A.Šņore. 4.klases komanda saņēma piemiņas karodziņus. Komandu pārstāvēja Z.Bondare, K.Gūtmane, A.Ozoliņa, K.Bērziņš, A.Kalniņš, M.Bondars (3.klase). 5.klases komanda izcīnīja bronzas medaļas. Tās saņēma J.Ķuze, Š.Pudova, A.Šņore, R.M.Keišs, D.Medvedevs, A.Andže. 6.klases komanda, kurā startēja A.Gūtmane, E.P.Martinsone, U.M.Ozoliņa, M.Andreisons, M.Krasovskis, O.Rožlapa, saņēma piemiņas balvas- pildspalvas. 7.klases skrējēji izcīnīja bronzas medaļas. Ar tām lepojās A.Dāboliņa, L.M.Ercika, G.Priede, P.Krastiņš, A.Tekenbergs, S.Jirgens. 8.klase kā pateicību saņēma pildspalvas. Klases komandu pārstāvēja E.Pavlovska, G.K.Ercika, A.Stankuss, D.Caucis, A.Krastiņš, J.Mantiņš. Lielā konkurencē, 10.klases komanda izcīnīja sudraba medaļas. Komandas godu aizstāvēja A.Krūmiņa, L.Mauliņa, S.Trektere, U.Ozols, R.M.Keišs, M.R.Janvārs. Mazliet līdz godalgotai vietai pietrūka divpadsmitajiem. Taču - galvenais piedalīties, tā domāja komanda: S.I.Trankale. K.Sisina, A.Ozoliņa, M.Neimanis, E.Kohans, L.Ķuzis, saņemot balvā pildspalvas.

Pasākumu ar savu klātbūtni un rūpēm par mazākajiem skrējējiem (turot lietussargu virs bērnu galvām), atbalstīja novada domes priekšsēdētājs D.Straubergs. Viņš, ar cieņu pret katru godalgoto, paspieda roku un uzkāra kaklā medaļu.

Bērni no sacensībām atgriezās pozitīvu emociju pārņemti un nebeidza vien dalīties ar iespaidiem par pavadīto dienu.

Paldies sacensību organizētājiem - Salacgrīvas novada domes sporta un atpūtas kompleksam „Zvejnieku parks” un Salacgrīvas vidusskolai.

Sporta skolotāja Mārīte