Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
liepupespsk@salacgriva.lv


<< Decembris 2021 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Vecvecāku balle Liepupes vidusskolas pirmsskolas grupās
07.03.2012


Pašās februāra beigās, dienā, kad pār zemi valdīja putenis, Liepupes vidusskolas pirmsskolas grupiņās bija vecvecāku balle. Tā kā šis pasākums ir kļuvis par tradīciju, bērnu vecmāmiņas un vectētiņi jau gaidīja dienu, kad atkal varēs satikties, redzēt savu mīļo mazbērniņu sagatavoto koncertu, aprunāties gan ar skolotājām, gan savā starpā. Bieži vien šī ir vienīgā diena gadā, kad vecvecāki atnāk uz skolu.

Šoreiz šī tikšanās bija arī pankūku balle. Vecvecāki bija sacepuši dažnedažādas pankūkas – gan ar pildījumu, gan biezpiena, gan ābolu un banānu, gan lielas, gan mazas. Pankūku degustācija bija reizē arī ievārījumu degustācija, jo - kur tad nu pankūkas bez ievārījuma!

Viss sākās ar bērnu koncertu – mazie kopā ar mūzikas skolotāju Solveigu Boku bija iemācījušies ļoti daudz dziesmu, deju skolotājs Jānis Trezuns bija bērniem iemācījis 2dejas.

 6 – gadīgie bērni kopā ar skolotāju Agniju Bronka rādīja izrādi „Zvēri un abras taisītājs”, 5 – gadīgie bērni kopā ar skolotājām Ramonu Gūtmani un Inesi Keišu bija iestudējuši pasaku „Mamm, kur lielā karote”, bet paši mazākie Liepupes vidusskolas audzēkņi kopā ar skolotājām Gundegu Āboltiņu un Mariku Skuju un ar skolotāju palīdzi Veltu Nešpori „cepa kukulīti”. Koncerta nobeigumā siltus vārdus bērnu vecvecākiem teica arī skolas direktors Žanis Andže.

Koncerta laikā bērni samīļoja un apsveica savus vecvecākus ar pašu sētām un tikko izdīgušām samtenītēm skaisti apdarinātos podiņos. Pēc koncerta notika lielā pankūku izgaršošana un rotaļās iešana ar skolotājām, vecmāmiņām un vectētiņiem.

Šī diena deva pozitīvu lādiņu gan bērniem, gan viņu skolotājām, kā arī iepriecināja bērnu vecvecākus,  sasildīja mūs visus.

Paldies visiem, kas palīdzēja mums organizēt šo jauko pasākumu, paldies bērniem un viņu vecākiem un milzīgs paldies vecvecākiem par pasākuma apmeklējumu!

Pirmsskolas skolotāja Agnija Bronka
      Atpakaļ