2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Dabas draugi sākumskolā

Jau vairākus gadus Liepupes vidusskolas sākumskolas skolēni sadarbojas ar a/s Latvijas valsts meži, piedalās programmā Mammadaba.

Arī šogad aprīlī bērni aktīvi iesaistījās dažādos pasākumos, pierādot, ka ir īsti dabas draugi. Kopā ar vecākiem bērni gatavoja putnu būrīšus. Nu atsevišķi dzīvokļi būs apmēram 20 putnu ģimenēm!?

Trešā klase centīgi audzē ciedru priedes, piparmētras un pīlādžus projektā „Dārznīca”. Arī citu klašu telpās puķu podiņos dīgst, tiek novēroti un aprūpēti dažādi augi.

14.aprīlī noslēdzās makulatūras vākšanas akcija. Kopīgim spēkiem savāktas 1,5 tonnas, čaklākie vācēji no katras klases bija Andris (1.), Linda (2.), Artūrs, Miks (3.), Jānis K.(4.).

24.aprīlī sākumskolas bērni devās sakopt tuvējos mežus. Priecājāmies, ka pagājušā gadā iztīrītais meža stūris arī šopavasar bija tīrs un nepiesārņots.

Maija sākumā  notika meža stādīšanas talka. Jaunās eglītes netālajā izcirtumā pie Lembužu ceļa tagad padarīs sakoptāku vēl vienu gabaliņu Latvijas.

Mammasdabas meistarklase  šogad beigusies  ar godam nopelnītām nominācijām. Meistara diplomus saņem 1.un 3.klases skolēni, zeļlu diplomus- 4.klase, bet mācekļu diplomus – 2.klases audzēkņi un viņu skolotājas, bet vislielākais guvums ir katra bērna saudzīgā, ieinteresētā attieksme pret savas dzimtenes dabu.

Sandra Zaķe