2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Vides pētnieku forums „Skolēni eksperimentē!”

Pirmdien, 16.februārī Ainažu pamatskolā norisinājās vides pētnieku forums „Skolēni eksperimentē!” Eksperimentu demonstrēšanā un prezentācijā piedalījās viena skolniece no Ainažu  pamatskolas un 3 komandas no Liepupes vidusskolas: 5.klase Armands Ungurs un 7.klase Sigurds Turkovs ar automodeļiem „ Gumijas, gaisa dzinēju un peļu slazdu auto sacensības” (darba vadītāja Rita Gulbe), 9.klase Inguss Mārtiņš Janišs un Arnis Krastiņš „Dabīgo ziepju pagatavošana” (darba vadītāja Ira Janiša) un 9.klases skolniece Gita Kerolaine Ercika „Eko kosmētikas pagatavošana” (darba vadītāja Sandra Vergina).

Visi eksperimenti bija radoši, saistoši, interesanti un iegūtās zināšanas un prasmes turpmākai dzīvei noderīgi. Žūrijas locekļi vienbalsīgi visiem dalībniekiem piešķīra atzinības un izsniedza pateicības rakstus, bet Armandam Unguram un Sigurdam Turkovam 1.vietu un izvirzīja viņu darbu dalībai valsts konkursā.

Žūrijas locekļi  priecājas par visiem konkursa dalībniekiem, kuri ārpus mācībām  skolā atrod  laiku un vēlmi veikt dažādus vides eksperimentus un drosmi un uzņēmību piedalīties forumā darbu prezentācijās. Ikkatra šāda aktivitāte  veicina skolēna  pašizaugsmi.  Nenoliedzami liels nopelns ir skolotājiem, kuri nenogurstoši virza savus audzēkņus kļūt par zinošiem, komunikabliem un atbildīgiem sabiedrības locekļiem. Paldies skolotāji!

Sagatavoja Ira Janiša, direktora vietniece