2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
<- Atpakaļ

Lielā talka 2014

Šodien, 25. IV pēc mācību stundām un ieturētām pusdienām devāmies talkā.  No 1.-4.klasei talkoja Latvijas Valsts mežos, savācot gružus no ceļmalām. Ko tik cilvēki neizmet- sākot ar pamperiem un papīriem, beidzot ar kredītkartēm! Bērnus pieskatīja un čakli strādāja arī sākumskolas skolotājas  Iveta Špūle,  Sandra Zaķe, Inese Eglīte un Daiga Krūze. Šī diena mazajiem liepupiešiem liks padomāt- vai papīrus mest zemē, vai atrast atkritumu urnu.

7., 9, 10., 12.klases skolēni  grāba lapas Liepupes muižā. Muiža, kura restaurēta, atjaunota, un skaisti sakopta ir katra Liepupieša lepnums, bez tam ar muižu izveidojusies jauka sadarbība- uz muižu vedam savus viesus, svinam svētkus pirmklasniekiem, muižas parkā izliekam putnu būrīšus. Priecājamies, ka muižā vienmēr esam gaidīti! Kopā ar jauniešiem bija Jautrīte Marina Liepiņa un Baiba Mantiņa un muižas kolektīvs.

8. klase kopā ar mācību pārzini Iru Janišu un klases audzinātāju Inesi Broku  strādāja pie Minhauzena muzeja jaunā objekta- Lielā alus kausa dabas takā- nolasīja akmeņus un saknes, lai varētu iesēt skaistu zālāju.  Ar Minhauzena muzeju mums šogad saistās novada bērnu svētku tradīcija, šeit kopā  sanāks visi novada bērni uz kopīgiem svētkiem 31. V,  tāpēc ļoti priecājamies par iespēju būt klāt šī unikālā dabas objekta tapšanā.

5. un 6. klase  un 12. klases jaunieši kopā ar skolotājām  Gaļinu Maču un Ritu Gulbi  strādāja Liepupes pilskalnā, kur tikko aizvadīta Lieldienu tradīcija ar „Skali”. Pilskalnā notiek jaukākās gadskārtu tradīcijas, koncerti, pagasta svētki.  Ikvienam ir tuva pilskalna senatnīgā aura un noslēpums, kuru šodien atkal izjutām!  Pilskalnā skolēnus sagaidīja vienmēr smaidīgais Andris Zunde, kurš  gādāja par omulību pie ugunskura ar ceptām desiņām  pēc labi padarīta darba.

Lai prieks un lepnums par sakoptu Latviju, Salacgrīvas novadu un Liepupi!